gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

''Sahte Kalplerde Moda Aşk''

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bilmiyorsan sevmesini Sevme Arkadaş; Yakma başkasının kalbini , verme ona bu acıyı Eğer istediğin bir oyunsa oyun oynamaksa niyetin
    Yaklaşma yürekten sevenlere Uzak dur onlardan
    Yürekten sevenler böyle bir ihaneti haketmiyorlar
    Sende yürekten sev tüm kalbinle sev ; sev ki sevmek ne zormuş öğren
    Sevenlerin çektiği acıları;Akıttığı gözyaşlarını hisset
    Sevmeyi bilmiyorsan kalbini at uçurumdan aşağı
    Kimsenin canını acıtma herkesten uzak dur
    Bilmiyorsan sevmesini sevme kimseyi arkadaş
    Ben bilirim sevenlerin ızdırabını ;
    Ben bilirim sevipte sevmeyenin verdiği ızdırabı
    Bilirim ben herkes derin uykudayken
    Gece yarılarında oturup ağlamayı hıçkırarak ağlamayı
    Bilirim ben uykusuzluğu geceleri nöbet tutmayı bilirim
    Bilirim sevipte ihanet görmeyi
    ben yine bilirim ki sevdiğin değer verdiğin ,canından çok sevdiğin insanın 5 kuruş etmediğini
    Hiçbirşeye değmediğini......Çok iyi bilirim ben
    Karşılığı olmayan sevgiyi , sevenin çektiği ızdırabı, o bitmez tükenmez ebedi acıyı bilirim bana sor arkadaş ...

Eskidendi o ölümüne aşklar
    Eskidendi Deli gibi seven insanları görmek
    Ve eskidendi Gerçek aşk ....
    Şimdi ''Sahte Kalplerde Moda Aşk''....

''Sahte Kalplerde Moda Aşk'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Bütün Kalpler...

...Bütün Kalpler...

Bütün kalpler bir kutuya doldurulsa kendi kalbinizi kolayca bulabilir miydiniz? -İşte bu benim kalbim, şuradaki kırıklıktan bildim? En yaralı, en yorgun olan kalp benimdir. -Bak, nasıl da heyecanla atıyor, başkasının olamaz. Kıpır kıpır, yerinde duramıyor. -İçindeki aşktan, üstündeki pişmanlıktan anladım. Benim kalbim bu. -Şuradaki sıcak kalp benim olmalı, şu kocaman olan. Şu...
  2. Sanatla moda arasındaki aşk devam ediyor!

Sanatla moda arasındaki aşk devam ediyor!

James Jean, animasyonları ile Prada koleksiyonuna damgasını vurdu!. Prada koleksiyonundaki kıyafetlerden, websitesindeki animasyon filmine, mağazalarındaki duvarlardan, reklam kampanyasına.. James Jean animasyonları her yerde! Prada'nın websitesindeki Trembled Blossoms animasyon filmini izlemenizi tavsiye ederim, çok etkileyici! Üstelik animasyon filmin sessiz versiyonunu kaydedip kendiniz...
  3. Hareketli kalpler

Hareketli kalpler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. KalpLer ... (:

KalpLer ... (:

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş