gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sahte kartla dünya turu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ABD'nin Philadelphia eyaletinde 16'dan fazla kişinin kimliğini çalıp düzenledikleri sahte kredi kartlarıyla dünya turun çıkan iki sevgilinin yargılanması bitti. Gittikleri ülkelerde başkasının kredi kartıyla en pahalı restoranlarda yemek yiyip en pahalı otellerde konaklayan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Jocelyn Kirsch ve sevgilisi Edward Anderton, iki yıl hapis cezasına çarptırıldı. Âşıkların foyası, bir komşularının kimlik kartını bulamaması üzerine polise başvurmasıyla ortaya çıkmıştı. sabah.com

Sahte kartla dünya turu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sahte sevgiler

sahte sevgiler

Ne çok 'Seni Seviyorum'larınız var. Her yere yazıyorsunuz. Herkese söylüyorsunuz. Her zaman kullanıyorsunuz. Sevginizden çok 'Seni Seviyorum'larınız. 'Sen' diye hitap edebildiklerinizden bile çok. O kadar kısa ki sevgilerinizin ömrü, ard arda ekleseniz dahi, kelebek ömründen kısa kalıyor. Ve bir o kadar sığ ki 'Seni Seviyorum'larınız. Sevginizi saklamıyorsunuz güyâ. Ama sevgi ile...
  2. Yalın - Sahte

Yalın - Sahte

Siyahına pembe inandırılmış birliktelik Gündüzüne mumlar yaktırmış emanet aşk yenik Ben ki sıcaklığın heveslisi Ben ki gözyaşımın katili Terk edip gururumu ağlıyorum şimdi Sahte sahte Herşey sahte Kalp yenik akıl kanmıyor sözler sahte Bir küçük oda Sevgilerim içinde Kilit vurmuşum kapısına Çaresiz aşk eli kolu bağlanmış Nöbete duruyor dışarda
  3. Duran Duran dünya turuna acemice başladı

Duran Duran dünya turuna acemice başladı

80’lerin efsane grubu Duran Duran, yıllar sonra dünya turuna çıktı, ancak formdan düşmüşlerdi. Simon Le Bon şarkılarının sözlerini unuttu, basçı John Taylor sahneyi terk etti. Yine de 30’lu yaşlarındaki kadın hayranları onları çığlık çığlığa izledi. Yeni Zelanda’nın “Herald” gazetesinde yer alan habere göre, Auckland kentindeki Vector Arena’sında düzenlenen konserde, grubun solisti 49...
  4. Sahte yüzbaşı..

Sahte yüzbaşı..

Sahte yüzbaşı, evli kadınla buluşunca yakalandı Bartın- Bartın'da, internetten tanıştığı ve kendisini yüzbaşı olarak tanıttığı kadınla, kardeşinin evinde buluşan asker kıyafeti giyen kişi, kadının eşi ve kayın babası tarafından yakalandı. Sahte yüzbaşı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. İddiaya göre, evli olan N.K. (32) ile sanal ortamda konuşmaya başlayan ve Genelkurmay Başkanlığı'nda...
  5. Sahte kolye

Sahte kolye

Sahte bir kolyem var görünüşte gümüşe benziyo ama sahte karadı neyle parlatabilirim ?

Sayfayı Paylaş