gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

SAHTE KİMLİK aCİLLLLLLL

Konu, 'Ceza İnfaz Hukuku' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

merhabalar. arkadaslar 25 kasım 2012 de esımı tutukladılar kımlıgının sahte oldugunuda parmak ızlerıyle anlasıldı esımın bırde 11 ay hukum giymisti bana esım dedı kımlık para cezasına cevrıldı dedi boyle bırsey mumkunmudur acıl yardım edin

SAHTE KİMLİK aCİLLLLLLL konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sahte sevgiler

sahte sevgiler

Ne çok 'Seni Seviyorum'larınız var. Her yere yazıyorsunuz. Herkese söylüyorsunuz. Her zaman kullanıyorsunuz. Sevginizden çok 'Seni Seviyorum'larınız. 'Sen' diye hitap edebildiklerinizden bile çok. O kadar kısa ki sevgilerinizin ömrü, ard arda ekleseniz dahi, kelebek ömründen kısa kalıyor. Ve bir o kadar sığ ki 'Seni Seviyorum'larınız. Sevginizi saklamıyorsunuz güyâ. Ama sevgi ile...
  2. Yalın - Sahte

Yalın - Sahte

Siyahına pembe inandırılmış birliktelik Gündüzüne mumlar yaktırmış emanet aşk yenik Ben ki sıcaklığın heveslisi Ben ki gözyaşımın katili Terk edip gururumu ağlıyorum şimdi Sahte sahte Herşey sahte Kalp yenik akıl kanmıyor sözler sahte Bir küçük oda Sevgilerim içinde Kilit vurmuşum kapısına Çaresiz aşk eli kolu bağlanmış Nöbete duruyor dışarda
  3. Kimliğimiz?

Kimliğimiz?

Bir ülkenin marşı, o ülkenin kimliğidir desem nasıl bir tepki alırım bilemiyorum ama bizim kimliğimiz İstiklal Marşı'dır. İstiklal Marşı'nı papağan gibi söylemekten değil, ruhuyla anlamaktan bahsediyorum tabii ki. Anayasamızda İstiklal Marşı'ndan birinci bölümde bahsedilir ve bu madde değiştirilemez, sert bir hükümdür. Yani Türkiye Cumhuriyeti'nin marşı İstiklal Marşı'dır. Buraya kadar çok...
  4. Sahte kolye

Sahte kolye

Sahte bir kolyem var görünüşte gümüşe benziyo ama sahte karadı neyle parlatabilirim ?
  5. Sahte kimlik kımse bılgısı yokmu:(

Sahte kimlik kımse bılgısı yokmu:(

merhaba. benm esım 25 kasım 2012 de yakalandı 11 ay hukum gıymisti fakat yakalandıqı gun eşimde sahte kımlık vardı parmak ızlerınden esimin ismi soy ısmı fılan cıkmıs lakin esime para cezası vermısler yani esimin anlattıgı bana kımlıkten para cezası aldım dedi suandada 11 ayını yatacak bole bırsey mumkunmu sahte kımlık para cezasına cevrılırmı yoksa uzun sure yatacakta banamı soylemıyor SAHTE...

Sayfayı Paylaş