gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Sahte kimlik kımse bılgısı yokmu:(

Konu, 'Adalet Sarayı' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

merhaba. benm esım 25 kasım 2012 de yakalandı 11 ay hukum gıymisti fakat yakalandıqı gun eşimde sahte kımlık vardı parmak ızlerınden esimin ismi soy ısmı fılan cıkmıs lakin esime para cezası vermısler yani esimin anlattıgı bana kımlıkten para cezası aldım dedi suandada 11 ayını yatacak bole bırsey mumkunmu sahte kımlık para cezasına cevrılırmı yoksa uzun sure yatacakta banamı soylemıyor SAHTE KIMLIK NEKADAR CEZA ALIR ACIL​

Sahte kimlik kımse bılgısı yokmu:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tık tık tık kimse yokmu! ben geldim

tık tık tık kimse yokmu! ben geldim

Merhaba arkadaşlar adım öznur,ankarada oturuyorum.sitenizi çok beğendim.aranıza benide alırsanız sevinirim. :D :):):)
  2. ben geldim kimse yokmu

ben geldim kimse yokmu

Merhabalar ben halley sitenize bayıldım umarım güzel paylaşımlarımız olur benim 22 aylık bi veletim var ondan fırsat buldukça buralarda olucam :Dancing_O_o:
  3. kımse yokmu???????????????

kımse yokmu???????????????

bırı yardım etsın..:telephone:
  4. SAHTE KİMLİK  aCİLLLLLLL

SAHTE KİMLİK aCİLLLLLLL

merhabalar. arkadaslar 25 kasım 2012 de esımı tutukladılar kımlıgının sahte oldugunuda parmak ızlerıyle anlasıldı esımın bırde 11 ay hukum giymisti bana esım dedı kımlık para cezasına cevrıldı dedi boyle bırsey mumkunmudur acıl yardım edin
  5. hukuk bolumunde neden kımse yok acıl sahte kımlık

hukuk bolumunde neden kımse yok acıl sahte kımlık

esım sahte kımlıkle yakalandı fakat bana kımlık para cezasına carptırıldı dedı eskı suçundanda 11 ay hukum gıymıstı sımdı onu yatıyormus bılgısı olan varmı acılll detayları hukuk bolumunde yazıyor

Sayfayı Paylaş