gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sahte Para Algılayıcı

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Japon turistlerin hep sakar ve dikkatsiz olduğu bilindiği için onları kandırmakrta bir okadar basit olarak bilinir.Bunun için Japonlar bir işe daha el atarak seyyar bir sahte para uyarıcısı buldular.Gerçi bu küçük alet sahte paraları uyarmaktan çok gerçek bir parayla karşı karşıya gelince sesli bir uyarı veriyor.Tabi bu uyarıda parada bulunan manyetik mürekkepten kaynaklanıyor.Ayrıca para üstüne uv ışınları verbildiğinden dolayı gözlede görüp anlamamızı sağlayarak yanılma şansınızı iyice azaltıyor.

Sahte Para Algılayıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Sahte

Yalın - Sahte

Siyahına pembe inandırılmış birliktelik Gündüzüne mumlar yaktırmış emanet aşk yenik Ben ki sıcaklığın heveslisi Ben ki gözyaşımın katili Terk edip gururumu ağlıyorum şimdi Sahte sahte Herşey sahte Kalp yenik akıl kanmıyor sözler sahte Bir küçük oda Sevgilerim içinde Kilit vurmuşum kapısına Çaresiz aşk eli kolu bağlanmış Nöbete duruyor dışarda
  2. Sahte yüzbaşı..

Sahte yüzbaşı..

Sahte yüzbaşı, evli kadınla buluşunca yakalandı Bartın- Bartın'da, internetten tanıştığı ve kendisini yüzbaşı olarak tanıttığı kadınla, kardeşinin evinde buluşan asker kıyafeti giyen kişi, kadının eşi ve kayın babası tarafından yakalandı. Sahte yüzbaşı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. İddiaya göre, evli olan N.K. (32) ile sanal ortamda konuşmaya başlayan ve Genelkurmay Başkanlığı'nda...
  3. para!!!!!

para!!!!!

PARA PARA İLAÇTIR AMA SAĞLIK ALAMAZ... PARA YİYECEKLER ALIR AMA İŞTAH ALAMAZ... PARA YATAK ALIR AMA UYKU ALAMAZ... PARA BİR EV ALABİLİR AMA BİR YUVA ALAMAZ... PARA LÜKS ŞEYLER ALABİLİR AMA KÜLTÜR ALAMAZ... PARA EYLENCE ALIR AMA MUTLULUK ALAMAZ... HAYATTA EN İYİ ŞEYLER PARA İLE ALINAMAYANLARDIR... KEMAL UZUN (alıntı)
  4. Sahte kolye

Sahte kolye

Sahte bir kolyem var görünüşte gümüşe benziyo ama sahte karadı neyle parlatabilirim ?

Sayfayı Paylaş