gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sahtekar (The Hoax)

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sahtekar (The Hoax) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. The Prodigy

The Prodigy

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Metin Işık - Melek Yüzlü Sahtekar

Metin Işık - Melek Yüzlü Sahtekar

metin ışık melek yüzlü şeytan metin ışık hopaşinanay ben seni canımdan çok sevmedim mi ben seni canımdan çok sevmedimmi güzelim hayat kadını elimi açtım da yalvardım mevlaya dileğim bir sendin istedim duamda sevgili hasreti çekmek zor güzelim ağlattın ağlattın tükendim sonunda ben seni canımdan çok sevmedim mi güzelim ben sana ömrümü vermedim mi güzelim ben sana kendimi kul köle ettim de sen...
  3. Sahtekar film tanıtımı

Sahtekar film tanıtımı

sahtekar filmi sahtekar filminin sonu FİLMİN FRAGMANINI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ ARKADAŞLARIM. 360304 Sahtekar Açıkçası Sahtekar filmini sinemada izlerken Angelina Jolie'ı tanımakta zorlandım. O seksi ve cazibeli kadın nasıl olurda bu kılık kıyafete girip böyle bir oyunculuk böyle bir karakter canlandırabilir anlamakta baya zorlanmıştım. Bilemiyorum Angelina Jolie Sahtekar filmindeki...
  4. Changeling (2008) “Sahtekar”

Changeling (2008) “Sahtekar”

Türkiye’de “Sahtekar” adıyla gösterime giren yapım, gerçek bir yaşam hikayesinden alıntıdır. Şiddet yanlısı başarısız bir idarenin toplumdaki derin yaraları anlatılıyor. Santralde şef konumunda çalışan Christine Collins (Angelina Jolie), oğlu Walter’la sinemaya gitme hazırlığı yapar. İşyerinden gelen acil telefonla, programı ertelemek zorunda kalırlar. Akşam civarı işten geri döndüğünde,...
  5. The Hideout

The Hideout

Konum: The Hideout, Taksim meydanına 2 dakika yürüme mesafesinde Şehit Muhtar caddesinde yer almaktadır.Restaurant,Taksim Eresin Otel'ine bitişik olduğundan yerel taksi şoförleri tarafından iyi bilinmektedir.Bütün ulaşım imkanlarına yakındır. Uzaklık: Atatürk Havalimanı 18 km Sahil 15 km Esenler Otobüs Terminali 13 km Akmerkez Alışveriş Merkezi 8 km Tarihi Sultanahmet 5 km...

Sayfayı Paylaş