gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sahur Vakti Ne Zamana Kadardır?

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sahur vakitleri oruç hakkında soru ve cevaplar sahurda ne zamana kadar yemek yenir

2013 Ramazan ayının bir haftasını geride bıraktığımız şu günler de halen çoğu kişinin kafasını karıştıran oruç ile ilgili sorular vardır. Bu sorulardan biride sahur zamanı ne zamana kadar yemek yenilir yolundadır. Merak edilen sahur hakkında ki sorunun cevabını sizler için paylaşıyoruz.

Yine Ramazan ayında en çok merak edilen sorulardan bir tanesidir sahur vaktinin ne zaman bittiği.Sahur vakti sabah ezanı okumadna önce biter sahur vaktinin ne zaman bittiğini öğrenebilmek için yapmanız gereken şey takvim yada imsakiyelerde yazan İmsak vakitlerini dikkata almak olacaktır.

Kesinlikle güneş doğuncaya kadar yemek yemeye devam etmeyin.Bulunduğunuz şehrin İmsak vakti girer girmez yeme içeyi kesmlisiniz aksi taktirde tuttuğunuz orucun kazasını tutmanız gerekmektedir.

Sahur Vakti Ne Zamana Kadardır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seher Vakti Ne Zamandır

Seher Vakti Ne Zamandır

Seher Vakti Ne Zamandır lütfen bilginiz varsa banada bu sayfadan yazın bilgi verin
  2. Sabah Namazı Vakti Ne Zaman

Sabah Namazı Vakti Ne Zaman

Sabah Namazı Vakti Ne Zaman arkadaşlarım bana yazar sanız sevinirim.
  3. Sabah Namazının Vakti Ne Zaman ?

Sabah Namazının Vakti Ne Zaman ?

Sabah Namazı Vakti Ne Zamandır Sabah Namazı Vakti Sevgili melekler, bu yazımızda pek çok kişinin merak ettiği bir sorunun cevabını arayacağız melekler :) Sabah vaktinin zamanı ne zamandır ? Sabah namazının vakti imsak ile girer, güneşin doğması ile biter. Ancak Hanifilere göre hafif ışıyıncaya kadar bırakmak, Şafilere göre ise erken, karanlık iken kılmak faziletlidir. Hanefi mezhebinde...
  4. Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarım var ise bana Sahur Vakti Ne Zaman Biter bilgi verebilir mi? Şimdiden cevap bilgileri için çok tşk ediyorum.
  5. Ne Zamana Kadar Sahur Yapılır bilgi verin

Ne Zamana Kadar Sahur Yapılır bilgi verin

Kızlar Ne Zamana Kadar Sahur Yapılır yani sahur ezandan ne kadar sonra bitmeli sahurun bitişi hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Sayfayı Paylaş