gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Şaka yollu hanımımı boşadım

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Soru : Eşime şaka yollu olarak seni boşadım dersem , bunun hukmu nedir? Cevap: Nikah ve talakın ciddisi de ciddidir, şakası da ciddidir. Şaka da olsa bir talak gerçekleşmiş olur. tekrar nikahın kıyılması gerekir.
    Eşlerin bu tür şeylerden uzak durması gerekmektedir. bu mesele şaka yapılamayacak kadar ciddidir. bu aynen silahın tetiğini çekmeye benzer. tetiği ciddi de çeksen, şakayla da çeksen sonuç aynı olacaktır.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Şaka yollu hanımımı boşadım
    Avret yerlerinin temizliği ne kadar zamanda bir yapılmalıdır?
    Soru :
    Avret yerlerinin temizliği ne kadar zamanda bir yapılmalıdır? Erkek için sadece ön bölge mi yoksa ön ve arka bölge tamamen temizlenmeli midir?

Cevap:
    Temizlenmesi gerekli olan yerler, normal olarak haftada bir temizlenmelidir. Kırk günden sonraya bırakılması ise, caiz değildir.
    Erkeğin ön ve arka bölgesi temizlenmelidir.
    kaynak:delikanforum

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

emegne saglik canim,paylasim icin sagol

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için teşkr

5. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

Şaka yollu hanımımı boşadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şaka Gibi Medyadan!!!

Şaka Gibi Medyadan!!!

Metin Uca: Mevlana'nın tarikatından olup dönenlere ne denir, s1, s2...? Yarışmacı: Semaver!.. Muhabir: Hangi dalda ödül vereceksiniz? Mustafa Topaloğlu: Hangi dal bilmiyorum, dallar iyidir,ağacın dalları yere eğilir... VJ Bülent: Evet şu an yanımızda Alparslan Bey var, biraz kendinizi tanıtır mısınız Alparslan Bey? Alparslan Bey(!): Ben Özhan Canaydın, GS Başkanıyım... Ntv spikeri:...
  2. Erkeği Konuşturmanın Yollu:)

Erkeği Konuşturmanın Yollu:)

Kadin: Ben olursem ne yaparsin? Tekrar evlenir misin? Adam : Hayir. Kesinlikle hayir !! Kadin: Neden?? Evli olmak hosuna gitmiyor mu!!?? Adam : Oyle demek istemedim. Tabi ki gidiyor. Kadin: O zaman neden tekrar evlenmezsin ki?? Adam : Tamam. Tamam. Evlenirim. Kadin: (yuzunde uzgun kirgin bir ifadeyle)Evlenirsin.. Adam : (ne diyecegini bilemez ve azicik kizgin bir iç çeker)...
  3. Şaka Gibi Saç Modelleri

Şaka Gibi Saç Modelleri

Dikkat çekmek isteyen tiplerin birbirinden orjinal saç modelleri görenleri güldürüyor. Avrupa'da başlayan şekilli saç modası büyük bir hızla yayıldı. Yeni tür saçlara ilgiyi gören berberler artık bir ressam gibi çalışmaya başladı. Saçlarını bir numaraya vurduran gençler belli bölümlerini kazıtarak ortaya şaka gibi modeller çıkarıyor.. Bu modellere gülmemek elde değil... :piha:
  4. Kekeme Şaka Yaparsa (:

Kekeme Şaka Yaparsa (:

İki tane dağcı, birisi kekeme, dünyanın en yüksek dağına tırmanacaklarmış. Dağın ortasına tırmandıklarında,bizim kekemenin yine dili tutulmuş: -"Çad.. çad.. çad..!" demeye başlamış. Öbür ki de; +"Yukarı çıkalım, söylersin." demiş. Çıkınca sormuş; "ne diycektin lan?" diye. -"Çad.. çad.. çad.. çadırı aşağıda unuttuk!" diyor kekeme olan. Çadır olmayınca...
  5. Ezel dizisinin Ömer'i Eşini Boşadı!

Ezel dizisinin Ömer'i Eşini Boşadı!

ezel, ömer, ismail filiz, eşini boşadı, çakma ezel, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ezel dizisinde Ömer!i canladıran İsmail Filiz,kendisine ''Çakma Ezel'' diyen eşini boşadı! Televizyonun sevilen dizisi Ezel'de Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Ezel karakterinin estetiksiz gençlik halini olan Ömer Uçar rolünü oynayan İsmail Filiz 1.5 yıl önce şiddetli...

Sayfayı Paylaş