gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakal Çıkarmanın yolları yöntemleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu sakalım çıkmıyor, doğan olarak sakal çıkarmanın yolları nelerdir. Ergenliğim geçti anasını satim ama hala sakalım tek tük çıkıyor bilgi verin

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
Sakal Çıkarmanın yolları yöntemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. leke çıkarma yöntemleri!

leke çıkarma yöntemleri!

ciltte leke çıkarma yöntemleri Leke çıkarmada genel kurallar Leke meydana gelir gelmez hemen müdahale ediniz. Aksi taktirde lekeyi çıkartmak zor olacağı gibi bazı durumlarda mümkün olmayacaktır. Leke çıkartmanın ana prensibi olabildiğince kirleticiyi ilave malzemelere ihtiyaç duymadan halıdan uzaklaştırmak olmalıdır. Dolayısıyla herhangi bir kimyasal madde uygulamasına başlamadan önce...
  2. İki Yol-Mavi Sakal

İki Yol-Mavi Sakal

Em G D C Neden soruyorsun,nereye gideyim Em G D C İki yol var demiştim hangisini seçeyim Em G D C Korkma bebeğim,hepsinin sonu aynı Em G D C Çok yukarlarda biriymiş,bunları yaptı Em G D C Neden soruyorsun,nereye gidiyorum Em G D C İki yol var demiştim,birinden gidiyorum Em G Gözyaşları bebeğim D C Hepsinin sonu aynı Em G D C Birinin eksiği,birinin fazlası Em G D C...
  3. Baştan çıkarmanın 10 yolu!

Baştan çıkarmanın 10 yolu!

sevgilimi baştan çıkarmak istiyorum sevgilimi etkilemek istiyorum erkeği baştan çıkarmanın yolları resimli Araştırmalar söylüyor...ben bişi demedim :D 1- GÖZLER KALBİN AYNASIDIR Uzmanlara göre, öncelikle yapılması gerekenlerin başında gözlerinizi uzun uzun etkilemek istediğiniz kişinin gözlerine dikmek. Gözlerinizden ondan ne kadar etkilendiğinizi görmesi gerekiyor. Eğer uzağa bakmanız...
  4. Hamileliğin tadını çıkarmanın 8 yolu!

Hamileliğin tadını çıkarmanın 8 yolu!

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Murat Emanetoğlu anlatıyor… Hamilelikle ilgili oluşan tüm olumsuzluklara rağmen son haftaların ya da ayların keyfini çıkarmaya çalışın. Bebek öncesi dönemdeki özgürlüğünüzü yaşayın. Çünkü bebeğiniz doğduktan sonraki aylar hatta yıllar boyunca kendinize ayıracağınız vakit çok kıymetli olacaktır. Bazı kadınlar bu zamanı yeni gelecek bebeği için planlar...
  5. Küf lekesini çıkarmanın yolları

Küf lekesini çıkarmanın yolları

Küfü gerek banyo ve mutfak, banyolarda bulunan sert zeminlerden gerekse kumaşlardan çıkarmak oldukça zordur. Küflerden kurtulmak için dikkat edilmesi gereken püf nokta özenli bir şekilde küflü bölgeyi çamaşır suyu ve sudan oluşan bir karışımla temizlemektir. Bu işlemden sonra yeniden küf oluşumunun önüne geçmek için bu bölgelerin sık aralıklarla ve iyice temizlenmesi ve mümkünse küf oluşan...

Sayfayı Paylaş