gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakal modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni sakal bırakacağımda bir türlü modelini bulamadım. Bana sakal modellerini gösteren görseller ekleyin lütfen.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınızz modellere BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

Sakal modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mavi Sakal

Mavi Sakal

Mavi Sakal 1979 senesinde Tarsus Amerikan Lisesi'nde öğrenci olan Murat Tümer (Davul), Kaan Altan (Gitar), Tibet Ağırtan (Gitar, Vokal) tarafından kuruldu. 1984 yılında grup elemanları üniversite eğitimlerine devam etmek için İstanbul'a gelerek müzik çalışmalarını sürdürdüler. 1984 - 1992 seneleri arasında Türkiye çapında birçok solo konser düzenleyen grup aynı zamanda uluslararası Çeşme...
  2. "Mavi Sakal"-Al Beni

"Mavi Sakal"-Al Beni

C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Götür uzaklara C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Uçur yukarılara F G Cadd9 G ( Biliyorum sen de farkındasın çok zor ) (N)( C-G Cadd9 G Dm7 )(2 kez) ( Gözlerin yalan söylemiyor ) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Elinin çizgisinden C G Am7 Al beni, al beni C G Am7 Gözlerinin denizine Tekrar (N) C G Am7 Al beni, al beni (3 kez) C G Am7 Derinin altına...
  3. Sakal Modelleri

Sakal Modelleri

sakal modelleri, şekilleri, erkek tarzı, sakal nasıl bırakılır, bakımı hakkında genel bilgiler burda melekler eşleriniz veya oğullarınız için çok güzel sakala modelleri burda melekler
  4. Dizi Bitti Sakallar Gitti!

Dizi Bitti Sakallar Gitti!

mehmet akif alakurt, mehmet akif alakurt haberleri, mehmet akif alakurt fatih dizisi Sevgili melekler, Fatih dizisinin reyting canavarına kurban ederek yayaından çekilmesinin ardından, dizinin başrol oyuncusu Mehmet Akif Alakurt'un binbir emekle uzayan sakalları da kesildi gitti. Fatih dizisinin bitmesiyle sakallarını kestiren ünlü oyuncu, Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni'yi canlandıran oyuncu...
  5. Kıvanç Tatlıtuğ Saç ve Sakal Modelleri

Kıvanç Tatlıtuğ Saç ve Sakal Modelleri

kıvanç tatlıtuğ saç modeli, kıvanç tatlıtuğ resimleri, kıvanç tatlıtuğ sakal modelleri, kıvanç tatlıtuğ saç sakal, kıvanç tatlıtuğ saç örnekleri, kıvanç tatlıtuğ saç kesim modelleri Genç kızların sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ yıllardır oynadığı dizi filmlerle kendisine birçok hayran kazandırdı. Erkekler onun gibi maçlarını kestirip bazen de sakal bıraktılar. Farklı saç ve sakal şekilleri ile...

Sayfayı Paylaş