gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakalım çıkmıyor bana bitkisel çözüm verir misiniz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 17 yaşındayım hala sakalım çıkmadı bi kaç yerde duymuştum bitkisel sakal çıkartma yöntemleri varmış acaba çözüm bilen yada çözümler bilenler var mı teşekkür ediyorum.

Sakalım çıkmıyor bana bitkisel çözüm verir misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Kelebek!bana bir gününü ödünç verir misin?

Düşünmeye fırsatı olmamalı insanların,fırsat buldukça saçmalıyoruz çünkü.Ya küçücük hüzünlerimizi ya da zerre kadar mutluluğumuzu yüzümüze gözümüze bulaştırıyoruz elden geldikçe İstemesek de yanlışlar yapıyoruz doğrulara ulaşmak için,zamanımız oldukça.Evler almaya,zengin olmaya,yükselmeye başladıkça daha da birikiyor anlarımız,o anları heder eder çoğu zaman uykularımız. Hadi bana tekrar...
  2. Mide bulantısına bitkisel çözüm

Mide bulantısına bitkisel çözüm

mide bulantısına bitkisel çözüm hamilelikte mide bulantısına bitkisel çözüm hamilelik bulantılarına gebelik bulantılarına Mide bulantısına iyi gelen şifalı bitkileri sizler için paylaşıyorum. Adaçayı: Toz haline getirilen adaçayından her gün 3 kere 0,5-3 gram miktarında içilir. Adaçayı: Adaçayının bir başka kullanım şekli ise şöyledir. 1 bardak kaynar suyun içerisine 2 gram kadar ufalanmış...
  3. Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Sütlü Yumurta Tarifi verir misiniz bana

Arkadaşlar pazar kahvaltılarında zengin bir menü isteyen eşime sütlü yumurta yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum bana aranızda bilen varsa Sütlü Yumurta Tarifi verebilir mi?
  4. İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

İngilizlerin Ataları hakkında bilgi verir misiniz bana

Merhaba arkadaşlar benim acil olarak İngilizlerin Ataları hakkında bilgi edinmem lazım aranızda İngilizlerin Ataları hakkında bilgisi olan arkadaşlarım varsa bana bilgi versin.
  5. Lütfen bana Kısa Falb Örnekleri verir misiniz ?

Lütfen bana Kısa Falb Örnekleri verir misiniz ?

Fabl Örnekleri kısa olacak acaba bu konuda bana yardımcı olmanız mümkün mü = Örneklerin haricinde fabl nedir nasıl yapılır hususunda da bana bilgiler vermenizi rica eder, iyi akşamlar dilerim.

Sayfayı Paylaş