gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Halı Yapımı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Halı Yapımı nasıl oluyor arkadaşalr ben Sakallı İpten Halı istiyorum lütfen yapılışını yazın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sakallı İpten Halı Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı ipten perde yapımı

Sakallı ipten perde yapımı

örgü perde yapımı sakallı ipten perde yapımı örgüden tac sakallı tül modelleri ipten yapılışı Perde bu fotoğrafta tek sıra ip geçilmiş haliyle yer alıyor. Biz seyrek olduğunu düşünerek bir daha ip ekledik.. Bu perdeyi netten buldum aa bi baktım basit bişe hem malzemede çok gitmiyor dedim evlenecek olan teyzeme teyzoşş bak nassı şık duruyor bence sende bunu Yemek odası için yap. , oda yaptı...
  2. Sakallı İpten Uğurböceği Halı

Sakallı İpten Uğurböceği Halı

BOY:142 cm EN :122 cm FİYAT: 100.00 TL Kargo ücreti bana aittir.
  3. Sakallı İpten Kelebekli Halı

Sakallı İpten Kelebekli Halı

Bu modeli ilk uyguladığımda yiğenimin odasına düşünmüştüm.Sonra bir arkadaşımızın isteği üzerine banyo halısı olarak bunu uyguladım. 3'lü banyo seti olarak da çok güzel olacağını düşünüyorum.Sipariş üzerine örüyorum.Bilgileri; BOY:160 CM EN: 68 CM FİYAT:90.00 TL Kargo ücreti bana ait
  4. Sakallı İpten Çanta Yapımı

Sakallı İpten Çanta Yapımı

Sakallı İpten Çanta Yapımı nasıl oluyor ya geçenlerde bir arkadaşta gördüm muhteşemdi bende örebilir miyim modeli var mı sizde
  5. Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı

Sakallı İpten Etol Yapımı nasıl oluyor ya bir yardım edin ya da Sakallı İpten Etol modelleri sunun

Sayfayı Paylaş