gebe
  1. birguleryuzbirtutamsohbet

birguleryuzbirtutamsohbet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sakallı İpten Kelebekli Halı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında birguleryuzbirtutamsohbet tarafından paylaşıldı.

100_0197.jpg Bu modeli ilk uyguladığımda yiğenimin odasına düşünmüştüm.Sonra bir arkadaşımızın isteği üzerine banyo halısı olarak bunu uyguladım. 3'lü banyo seti olarak da çok güzel olacağını düşünüyorum.Sipariş üzerine örüyorum.Bilgileri;

BOY:160 CM

EN: 68 CM

FİYAT:90.00 TL

Kargo ücreti bana ait

Sakallı İpten Kelebekli Halı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Uğurböceği Halı

Sakallı İpten Uğurböceği Halı

BOY:142 cm EN :122 cm FİYAT: 100.00 TL Kargo ücreti bana aittir.
  2. Sakallı İpten Çöp Torbası

Sakallı İpten Çöp Torbası

Sakallı İpten Çöp Torbası yapımı nasıl oluyor lütfen modeli varsa ekleyin
  3. Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı

Sakallı İpten Halı Yapımı nasıl oluyor arkadaşalr ben Sakallı İpten Halı istiyorum lütfen yapılışını yazın.
  4. Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İpten Halı Örnekleri Sakallı İpten Halı Modelleri Önce kazaklar, atkı ve bereler derken sakallı ip le örülmüş battaniyeler ve klozet takımları da hayatımıza girdi melekler :) Maharetli hanımlar el emeği göz nuru bu modellere şimdi de halılar eklendi melekler . Aşağıda birbirinden şık sakallı ipten halı modellerini paylaşıyoruz.. :)
  5. Sakallı İpten Yapılan Halı Örnekleri

Sakallı İpten Yapılan Halı Örnekleri

sakallı ipten halı modeli, sakallı ipten yapılmış halı, sakallı ipten halı modelleri Sakallı ipler örgü dünyasına girdiğinden beri marifetli hanımların ellerinden şaheserler yaratılmaya devam ediliyor. Lif modellerinden, klozet takımlarına, sakallı ipten yapılan örgü modellerine ve ev dekorasyonuna kadar birçok yerde sakallı ipten faydalanıp çok farklı ve şık modeller ortaya çıkıyor. Son...

Sayfayı Paylaş