gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sakallı İpten Paspaslar 2014 Modası

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sakallı ipten paspaslar, sakallı ipten paspas modelleri, sakallı ipten paspas
    Sevgili melekler, sakallı ipten örülen kazakların, yeleklerin ve şalların ardından mafiretli hanımların ellerinden çıkan sakallı ipten paspaslar hala hanımların gözdesi. Banyolarında ya da odalarında, koridorlarında hazır paspaslardan bıkanlar ve el emeği göz nuru kullanmayı tercih edenler için biçilmiş kaftan olan sakallı ipten yapılmış en son model banyo paspaslarını galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

sakalli-ipten-paspas.jpg

galeriye_git-f1-22e.png

Sakallı İpten Paspaslar 2014 Modası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas

Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas

Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modelleri var mı acaba sizin sitenizde. baktım bulamadım lütfen bana Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modellerini gönderin.
  2. Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Kızlar az öncede yazmıştım ben şeye karar verdim. Basit olacağını söylediler. Bana sakallı ipten nasıl paspas örülür anlatımlı videolu yada resimli varsa verebilirseniz minnettar kalacağım. Herkese iyi tatiller diliyorum teşekkürler.
  3. Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas

Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas

Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas modelleri arıyorum ben lütfen bana Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas örnekleri resimlerini verin.
  4. Harika Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri

Harika Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri

Sakallı İpten Uğur Böceği Örneği Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri Son günlerde benim de ev tekstil mağazalarının vitrinlerinde gördüğüm sakallı ipten yapılmış olan uğur böceği paspas modellerini, bu sayfamızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Sakallı İpten Değişik Paspas Modelleri 2014

Sakallı İpten Değişik Paspas Modelleri 2014

sakallı ipten paspaslar, sakallı iple örülmüş paspaslar, 2014 sakallı ipten paspas modelleri Sevgili melekler, maharetli ev kadınlarının yaptığı örgülerden biri son zamanlarda hayli popüler olan sakallı ipten yapılan örgüler. Kazaktan, yeleğe, çantadan kapı süsüne pek çok şeyi sakallı iple ören bayanlar paspaslara da el atmış durumda. Evinin bir köşesine ya da bir sevdiğine el emeği göz nuru...

Sayfayı Paylaş