Sakallı ipten yapılmış çok hoş banyo paspasları | Melekler Mekanı FORUM - 29 Ağustos 2016

Sakallı ipten yapılmış çok hoş banyo paspasları

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    sakallı ipten paspas modelleri sakallı ipten banyo paspası banyo paspası örnekleri sakal paspas modelleri sakalı

[​IMG] [​IMG]

Sakallı ipten yapılmış çok hoş banyo paspasları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas

Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modelleri var mı acaba sizin sitenizde. baktım bulamadım lütfen bana Sakallı İpten Nazar Boncuklu Paspas modellerini gönderin.
  2. Sakallı ipten nasıl paspas ürülür

Kızlar az öncede yazmıştım ben şeye karar verdim. Basit olacağını söylediler. Bana sakallı ipten nasıl paspas örülür anlatımlı videolu yada resimli varsa verebilirseniz minnettar kalacağım. Herkese iyi tatiller diliyorum teşekkürler.
  3. ayak şeklinde banyo paspasları çok hoş

ayak şeklinde banyo paspası banyo paspas modelleri Dekoratif banyo dekorasyonu için değişik tasarım paspaslar kulanabilirsiniz. banyonuzda yumuşacık dokunuşlar yaratın. Şık bir görünüme sahip olmak için sade modelleri tercih edebilir, birbirinden farklı desenleri ve uyumlu renkleri sayesinde banyonuzda kolayca kullanabilirsiniz. Dekotatif ayak şeklinde banyo paspasları burada.
  4. Sakallı İpten Paspaslar 2014 Modası

sakallı ipten paspaslar, sakallı ipten paspas modelleri, sakallı ipten paspas Sevgili melekler, sakallı ipten örülen kazakların, yeleklerin ve şalların ardından mafiretli hanımların ellerinden çıkan sakallı ipten paspaslar hala hanımların gözdesi. Banyolarında ya da odalarında, koridorlarında hazır paspaslardan bıkanlar ve el emeği göz nuru kullanmayı tercih edenler için biçilmiş kaftan olan...
  5. Sakallı İpten Yapılmış Renkli Paspas Modelleri

Örgü modelleri arasın da yerini alan ve bayanların büyük ilgi gösterip rağbet ettiği sakallı ipten yapılan paspas modelleri çok amaçlı bir kullanım olanağı sunuyor. Evinizin her odasına rahatlıkla sererek kullanabileceğiniz sakallı ipten paspas modellerini çok severek kullanacaksınız. Bildiğiniz üzere kış bitimi kaldırılan halıların yerine daha ince yazlık kilim yada halı tercih edilir. Hatta...

Sayfayı Paylaş