gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sakallı İpten Yelek Modelleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sakallı İpten Yelek Modelleri arıyorum ben rengi modeli fark etmez yeter ki güzel şık modeller olsun bacılar:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sakallı İpten Yelek Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Fermuarlı Çocuk Yeleği

Sakallı İpten Fermuarlı Çocuk Yeleği

örgü çocuk yeleği sakallı ipten yelek örgü çocuk yeleği örneği Tam bu havaya uygun, çocuğunuzu kürk gibi sıcacık tutacak bir yelek örneği paylaşıyoruz melekler :) Bu yelek sakallı ipten örülüyor ve fermuarlı. Şimdi geçelim yapılışına; Arka: örgü şişine 64(68) ilmek atarak, 6 sıra 1/1 lastik örün. 7. sıradan İtibaren beyaz sakallı örgü ipliği ile Bu arada örgü boyu 1/1 lastikten...
  2. Sakallı İpten Örgü Modelleri

Sakallı İpten Örgü Modelleri

Sakallı İpten Örgü Modelleri arıyorum elimde bir kaç yumak sakallı ip var acaba bere felan mı örsem yoksa paspas mı yapsam kararsızım, sizden gelecek modellerden sonra karar verecem
  3. Sakallı İpten Tül Modelleri

Sakallı İpten Tül Modelleri

Sakallı İpten Tül Modelleri de paylaşın kızlar geçenlerde gördüm sakallı ipten tül perde yapmışlardı ne kadar şıktı yaa
  4. Sakallı İpten perde Modelleri

Sakallı İpten perde Modelleri

Kirpi İpten Tül örnekleri Sakallı İpten perde Modelleri Son yılların örgü trendleri arasında modao lan sakallı ipler, örgü giyim modellerinin yanı sıra örgü ev modellerine kadar uygulanmaya başladı Melek'lerim. Biz de sizlere çok şık sakallı ipten perde modellerini sunmak istedik Melek'ler.
  5. Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri Kirpi İpten Yelek Modelleri Sakallı İpten Yelek Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimize, birbirinden şık ve cici sakallı iple örülmüş yelek modelleri göstermek istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş