Sakallı ipten yolluk modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sakallı ipten halı sakallı ipten halı modelleri yolluk modelleri yolluk Son dönemlerde halı mağazaları reyonlarında da gördüğümüz ve cidden de çok şık olan sakallı ipten yolluk modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'ler:)

2. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye

gerçekten çok gzl olmş ya

Sakallı ipten yolluk modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Örgü Modelleri

Sakallı İpten Örgü Modelleri arıyorum elimde bir kaç yumak sakallı ip var acaba bere felan mı örsem yoksa paspas mı yapsam kararsızım, sizden gelecek modellerden sonra karar verecem
  2. Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri

Sakallı İpten Klozet Takımı modelleri Sakallı İpten Klozet Takımı desenleri Son zamanların örgü trendleri arasında vazgeçilmez olanı sakallı ipler her modelde şıklık yaratıyor Melek'lerim. Şimdi size sunacağımız sakallı ipten yapılmış olan klozet takımı modelleride bunun bir örneği :)
  3. Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri de ekleyin lütfen tamam yaz geliyor ama ben Sakallı İpten Bolero örmeyi düşünüyorum.
  4. Harika Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri

Sakallı İpten Uğur Böceği Örneği Sakallı İpten Uğur Böceği Paspas Modelleri Son günlerde benim de ev tekstil mağazalarının vitrinlerinde gördüğüm sakallı ipten yapılmış olan uğur böceği paspas modellerini, bu sayfamızda bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.
  5. Sakallı İpten Tül Modelleri

Sakallı İpten Tül Modelleri de paylaşın kızlar geçenlerde gördüm sakallı ipten tül perde yapmışlardı ne kadar şıktı yaa
  6. Sakallı İpten perde Modelleri

Kirpi İpten Tül örnekleri Sakallı İpten perde Modelleri Son yılların örgü trendleri arasında modao lan sakallı ipler, örgü giyim modellerinin yanı sıra örgü ev modellerine kadar uygulanmaya başladı Melek'lerim. Biz de sizlere çok şık sakallı ipten perde modellerini sunmak istedik Melek'ler.
  7. Sakallı İpten Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri arıyorum ben rengi modeli fark etmez yeter ki güzel şık modeller olsun bacılar:)
  8. Sakallı İpten Perde Modelleri 2014

sakallı ipten perde, sakallı ipten perde örgü modelleri, sakallı ipten perde modeli Sevgili melekler, sakallı ipler önceleri sadece kazaklarımızın yağımında kullanılıyordu. Ancak marifetli hanımların öngörüsü ve zevki sayesinde sakallı ipler kazaktan, şaldan başka şeylerin yapımında da kullanılmaya başladılar. Bunların ilk örneği banyo paspasları ve yolluklar oldu. Birbirinden renkli ve...
  9. Sakallı İpten Değişik Paspas Modelleri 2014

sakallı ipten paspaslar, sakallı iple örülmüş paspaslar, 2014 sakallı ipten paspas modelleri Sevgili melekler, maharetli ev kadınlarının yaptığı örgülerden biri son zamanlarda hayli popüler olan sakallı ipten yapılan örgüler. Kazaktan, yeleğe, çantadan kapı süsüne pek çok şeyi sakallı iple ören bayanlar paspaslara da el atmış durumda. Evinin bir köşesine ya da bir sevdiğine el emeği göz nuru...
  10. Sakallı İpten Değişik Poşetlik Modelleri

sakallı ipten poşetlik, sakallı iple örülmüş poşetlik, örgü poşetlikler Sevgili melekler, hem vaktinizi güzel bir şekilde değerlendirmek hem de ortaya kullanışlı bir eşya ya da süper bir hediyelik çıkarmak istiyorsanız, hemen sakallı iplerinizi ve şişlerinizi hazır edin. Zira aşağıda sizlerle paylaşacağımız sakallı ipten poşetlikler hem çabuk bitiyor hem de hayal gücünüzle şekilleniyor....

Sayfayı Paylaş