gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Sakar polisin yaptığına bak

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Sakar polisin yaptığına bak Çin polisi yasadışı silahları göstermek için basın toplantısı düzenledi. İşte ne olduysa o an oldu.

Çin polisi, operasyonda ele geçirilen silahları basın mensuplarına gösterirken silah ateş aldı, 3 gazeteci yaralandı.

Pekin basınına göre, ülkenin güneybatısındaki Siçuan eyaletindeki Nançong kenti polisi, operasyonda ele geçirilen yasadışı silahları göstermek için dün basın toplantısı düzenledi.

Yerel polis yetkililerinden Zheng Çongcun, bazı gazetecilerin silahların fotoğrafını çekmek istediğini, bu sırada polislerden birinin bir tüfeği “sakarca yere düşürmesiyle” tüfeğin ateş aldığını söyledi.

Silahın ateş almasıyla 3 gazetecinin yaralandığı, ayak bileğinden ve göğsünden yaralanan bir gazetecinin ameliyat olmak zorunda kaldığı bildirildi.

Sakar polisin yaptığına bak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Canı Sıkılan Manav Emminin Yaptıklarına Bakın

Canı Sıkılan Manav Emminin Yaptıklarına Bakın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İmamın yaptığına bak

İmamın yaptığına bak

İstanbul'da görev yapan imam A.D.'nin, aynı camide görevli müezzinin eşi ile ilişki yaşadığı ileri sürüldü. Sabah gazetesinde yer alan habere göre olayın patlak vermesi üzerine Diyanet İşleri tarafından soruşturma açıldı ve imam A.D.'nin meslekten ihraç edilmesine karar verildi. Danıştay da, ihracı onadı. İmanın itirazı sonuç vermedi. Pes etmeyen imam Diyanet'in kendisini işten atan raporu...
  3. Yok artıkk! Şunun yaptığına bakın??

Yok artıkk! Şunun yaptığına bakın??

Amanın nasıl bir i(çiş) dir o öyle yavvv.Kendi kokteylini üretmiş.:laugh::laugh::laugh:
  4. Duman'ın yaptığına bak!

Duman'ın yaptığına bak!

Gerçi melişler bu olaydan hepinizin haberi vardır hatta konu açılmıştır önceden diye forumda aradım taradım ama bulamadım bende dedim bari ben açayım o vakit.. buyrun bakın Dumana ve yaptıklarına :( Duman Grubu SONY BMG etiketiyle çıkarmış oldukları son albümlerinde konsept olarak “ateizm” konusunu ele alıyor. Bu albümdeki bazı şarkılarda “ahiretin olmadığı” şeklinde telkinleri...
  5. Şu Sakar İnsanlara Bakın :D

Şu Sakar İnsanlara Bakın :D

Bu konu; komik görüntüler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hani insan sakar olur da bu kadar mı olur dedirtecek, hepinizi gülmekten yerlere yatıracak görüntülerle yine karşınızdayım :D:D Sağolsunlar görüntüleri bir de gif haline getirmişler, tekrar tekrar izleyip ortadan ikiye yarılmanız da mümkün. Aslında bazıları hayli can acıtıcı ancak komik tarafı daha bir ağır basıyor....

Sayfayı Paylaş