gebe
  1. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16

sakarya lı melekler

Konu, 'Memleket Melekleri' kısmında örgüm tarafından paylaşıldı.

sakaryalı melekler haydi bizde burda buluşalım:26:

2. örgüm

örgüm Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Cevap: sakarya lı melekler
    koca sitede bir tek benmiyim sakaryalı melekler....:argue:

3. pisipisi

pisipisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende varım sakaryalı acemi melek olaraktannn:hıms:

4. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben sakaryalı değilim ama eşim sakaryalı olar mı?yani yarı sakaryalı sayılırım.

sakarya lı melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakarya Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi

Kendisine çağdaş uygarlığın gerektirdiği her türlü donanıma sahip bireyler yetiştirmeyi amaç edinmiş olan Sakarya Üniversitesi’nin çekirdeğini 1970 yılında açılan Sakarya Mühendislik ve Mimarlık Yüksekokulu oluşturmuştur. Bu okul 1971 yılında Sakarya Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi’ne dönüşmüş, 1982-1992 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi’ne bağlı bir Fakülte olarak öğretim...
  2. Sakarya - Adapazarı

Sakarya - Adapazarı

istanbul karasu kaç kilometre istanbul akyazı kaç km adapazarı hendek arası kac km adapazarı karasu tatil yerleri akyazı arası kac Sakarya İli,Merkez İlçesi, Semerciler Mahallesi, Milli Egemenlik Caddesi, İstasyon karşısında yer alan Müze binası, bahçesi ile birlikte 1290 M2lik bir alan üzerine kurulmuştur. 1910-1915 yılları arasında dönemin Askerlik Şubesi Başkanı Binbaşı Baha Bey tarafından...
  3. Makyajda 60′lı yıllara dönüş

Makyajda 60′lı yıllara dönüş

60 lı yılların makyajı Güzelliğine önem veren bayanlar dikkat! Bu yazın makyaj modası belli oldu. Kıyafetlerde olduğu gibi makyajda da seksilik ve geçmiş yıllar ön planda olacak. Göz makyajı: Bu yaz oldukça renkli geçeceğe benziyor. Mavi, yeşil, sarı gibi renklerin kullanıldığı göz makyajları çok moda. Bu renkli farların yanında kullanılacak eyeliner ve maskara da sizi oldukça seksi...
  4. Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada

Melekler aranızda Eskişehrli olup sakarya gazetesi alan vrmı?Oğlum gazetede yarışmada

kıralkıraliçe Kızlar aranızda Eskişehir'de oturan veya tanıdığı olan var mı? Eskişehir'in yerel gazetesi sakarya gazetesi alıyorsanız veya alan tanıdığınız varsa bilirsiniz. Gazetenin her yıl düzenlediği mini kral ve kraliçe yarışması olur, bu yıl yarışmaya 5 yaşındaki oğlum Tuna da katıldı. Burda ben de sizleri bir ailem olarak gördüğüm için tüm meleklerden rica ediyorum bize destek olursanız...
  5. Sevgi Sakarya

Sevgi Sakarya

Sevgi sakarya hakkında bilgi verebilir misiniz kimdir necidir, öldüğünü duydum yaşadığında tanıyamadım bari ölümünden sonra tanıyayım teşekkürler.

Sayfayı Paylaş