gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Şakayık'' Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şakayık, şarkısı, notaları, müziği, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler

Rast bir parça olan Şakayık'ın notalarını veriyoruz melekler..:)

''Şakayık'' Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Notaların Kökeni

Notaların Kökeni

Notaların Kökeni Müzikteki matematiksel gizemi keşfederek yazıya dökmenin ilk temeli Pisagor (Pythagoras, M.Ö. 530-450) tarafından atılmıştır. Biz kendisini okul sıralarından o meşhur dik üçgen teoremi ile hatırlarız ama Pisagor günümüzde ulaştığımız bilim seviyesinin babasıdır. O kendi devrine kadar gelişmiş bütün çalışmaları bir disiplin altında toplamış, geometri, aritmetik, astronomi,...
  2. şakayık tarzı gelinlikler

şakayık tarzı gelinlikler

şakayık gelinlik helen tarzı saç modelleri helen tarzı gelinlik modelleri şakayık ;iri çiçekleri güle benzeyen gül gibi kokan bir bitki yani çiçek:) bu gelinliklerde ondan esinlenerek yapılmış olmalı ki bu isim verilmiş sade modellerden hoşlanan meleklerime süperrr..........
  3. Şakayık Çiçeği Resimleri

Şakayık Çiçeği Resimleri

Şakayık Çiçeği Resimleri Merhaba kızlar sizden Şakayık Çiçeği Resimlerini paylaşmanızı istiyorum.
  4. Şakayık Çiçeği Fotoğrafları

Şakayık Çiçeği Fotoğrafları

Şakayık Çiçeği Fotoğrafları Şakayık Çiçeği Fotoları Daha önce adını hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben Şakayık Çiçeğinin adını yeni duydum Melek'lerim ve sizlerle Şakayık Çiçeği resimlerini paylaşmak istedim. Bilmem iyi yaptım mı :)
  5. Şakayık Bitkisi Alternatif Tıpta ki Kullanımı

Şakayık Bitkisi Alternatif Tıpta ki Kullanımı

Şakayık çiçeği Şakayık bitkisi Şakayık bitkisinin Faydaları Güzel görüntüsünün yanında alternatif tıp tedavilerinde de kullanılan şakayık bitkisi, özellikleri ve kullanım alanları ile ilgili bilgileri, aşağıda ki makalemizden öğrenebilirsiniz melekler :) Şakayık; Otsu ya da gövdesi odunlaşmış, çok yıllık bir bitkidir. Birçok türü vardır. Tıbbi şakayık; Mayıs-Haziran aylarında pembe ya da...

Sayfayı Paylaş