gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sakız kralı kameralara alışamadı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sakız kralı kameralara alışamadı [​IMG] Philippe Amram'la ayrıldığı yönünde haberler çıkan Hande Ataizi sevgilisiyle Etirler'de bulunan Köşebaşı adlı kebapçıdan çıkarken objektiflere yakalandı.

Güzel oyuncu evlilik yolunda hızla ilerlediği Amram'la ilişkisini artık saklamazken, sevgilisi kendilerini görüntüleyen kameralara karşı aynı hassasiyeti göstermemekte ısrar ediyor.

Habertürk'ün haberine göre, yemek yediği restorandan çıkarken karşısında patlayan flaşları gören Amram, bu sefer de mekanda çalışan personeli basına haber vermekle suçladı.

Agresif tavırlarıyla dikkat çeken sakız kralı, daha sonra sevgilisi Ataizi ile birlikte evinin yolunu tuttu.

Sakız kralı kameralara alışamadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kral

kral

Kral Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Nüfuslu birini işaret eder.Rüyada her hangi bir memleketin kralini görmek. onunla konusmak firsatini elde etmek, devlet baskani tarafindan büyük bir mevkie veya büyük bir nimete nail olacagina, adinin herkes tarafindan taninip anilacagina isarettir
  2. Haluk Levent - Alışamadım

Haluk Levent - Alışamadım

Zaman akar zaman gider Bir sıkıntı biner bedenime Her dakika ve her saniye Çırpınır yüreğim hasretine Şu insanlar arasında yapayanlızım Yanlızlığım sensin Uzaktan da olsa konuş Konuş benimle bak gelecek sesin Alışamadım ben bu kente Alışamadım sensizliğe Soluduğum bu şehir Artık benim değil O gölge veren ağaç Artık burada değil Bildiğim güzellikler Yabancılaştı bana...
  3. sakız

sakız

Çiğnemekten zevk aldığımız sakızın aslında sağlığımıza da faydalı olduğunu biliyor muydunuz? “Sakız çiğnemek faydalı mı yoksa zararlı mı?” diye daha önce düşünmemiş olabilirsiniz. Hatta erkek çocuklarını “sakız çiğneme bıyıkların eğri çıkar” diye korkuturlardı eskiden. Oysa sakız endüstrisi o kadar gelişti ki marketlerde sakız reyonu gittikçe büyüyor. Artık çeşit çeşit sakız var. Aynı kahve...
  4. Sensiz Yaşamaya Alışamadım

Sensiz Yaşamaya Alışamadım

'''''Kimseler bizim kadar paylaşmadı... Beni sensiz, Seni bensiz bırakan, yaşatan Yokluğumuzu...'''' Kavuşmaya görsün ellerimiz ellerimize.. Gözlerimizdeki o özlem dolu bakışlarımız Karşılaşmaya görsün sevinçler içinde.. En çok da, Dokunmaya görsün dudaklarımız dudaklarımıza.. Ah, o hasretliğimizi bitiren O sımsıcak öpüşmelerimiz... Nasıl da yanardık, Nasıl da atardık kendimizi...
  5. Yeni Nesil Kameralar..

Yeni Nesil Kameralar..

yeni nesil kamera, geleceğin kameraları, nasıl olacak, yeni teknoloji ürünü kamera, tanıtımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Video tanıtımını izleyeceğiniz WVIL konsept kamera ,gelecekte kamera tasarımının hangi noktaya geleceğini gösteriyor. WVIL kamera umarız yakında konsept olmaktan çıkıp seri üretime geçer...Her eve lazım..:D...

Sayfayı Paylaş