gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Saklambaçın sonu ölümle bitti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Berke, saklandığı kutuya otomobil çarpması sonucu öldü, olaydan kısa süre önce kutudan çıkan 5 yaşındaki kuzeni şans eseri kurtuldu.. İzmir Bornova Çamdibi semtinde önceki gün saklambaç oynarken yol kenarındaki karton kutuya giren Berke Dülgar (7), bir otomobilin kutuya çarpması sonucu öldü. Kuzeni Furkan Yüksel ise araç gelmeden önce kutudan çıktığı için şans eseri kurtuldu.

BEYAZ OTOMOBİL
    Polis, beyaz renkli aracı arıyor. Küçük Berke olay yerinin yakınındaki özel bir tıp merkezine götürüldü. Tıp merkezi görevlileri çocuğun bir hastaneye gitmesi gerektiğini söyledi. Ancak Berke yolda öldü. Çocuğun yakınları, tıp merkezindeki görevlilerin Berke'yi kabul etmediğini, ambulanslarını da vermeyip, 112 Acil Servis'i aramalarını söylediklerini iddia etti. Tıp merkezi yetkilileri ise Berke'nin durumunun ağır olduğunu belirterek, "Aile 112'nin tam teşekküllü ambulansını beklemeden çocuğu hastaneye götürmüş" dedi.

internethaber.com

Saklambaçın sonu ölümle bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Hepsi - Saklambaç

Grup Hepsi - Saklambaç

Cee e çık ortaya birden Cee e kaybol hadi yeniden Nerelere saklandın sen Sobelerim affetmem (ki) görmezsem Ne haber sözüme mi geldin Gidiyordun, ayağıma geldin Düştün aşkın tuzağına Aklın başınamı geldi Kaçmak kolayına geldi Aşk sana zor mu geldi Saklambaç bu aşk oyunu Kavuşursak hiç aşk olurmu Söyle.... Aklın başına mı geldi Saklambaç bu aşk oyunu Kaçmak kolayına geldi Saklambaç bu aşk...
  2. Umuda yolculuk faciayla bitti: 21 ölü

Umuda yolculuk faciayla bitti: 21 ölü

Libya açıklarında İtalya'ya ulaşmak isteyen mültecileri taşıyan iki ayrı teknenin batması sonucu 21 kişinin öldüğü, yüzlerce kişinin kayıp olduğu bildirildi. Libyalı yetkililer, kalıntılarından çürük olduğu anlaşılan ilk gemide 253 mülteci bulunduğunun belirlendiğini, ülke açıklarında batan iki gemide oldukları anlaşılan cesetlere rastlandığını kaydetti. Batan ikici gemiden 23...
  3. Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Aşk Çoktan Öldü Sevda İse Bitti

Yanan bir alevdin bir zamanlar. Öyle yakıyordun ki, ateş bile senin kadar yakmazdı beni. İçin için köz olana kadar yaktın. Sevmeyi unutmuşken karşıma çıktın. Aşkı unutmuşken sevdayı hatırlattın. Ben seni sevdim. Ben senin için öldüm. Ama sen değiştin. Oysa hayatta, tanıştırıldığım ilk aşktın. Yüreğimin dengesi bozuldu bir den. Gözlerim hayallere daldı. Rüyaları unuttum. Gözü açık gördüğüm...
  4. Unutulmaz Mutlu Sonla Bitti

Unutulmaz Mutlu Sonla Bitti

unutulmaz bitti unutulmaz bitti mi unutulmaz, dizisi, finali, son bölümü, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Uzun süredir ekranlarda olan Unutulmaz dizisi dün akşam final yaptı...Şimdi geçiyorum dizinin final bölümünün ayrıntılarına "Unutulmaz" dizisi mutlu bir sonla final yaptı. Ekran yolculuğuna iki yıl önce yazlık bir dizi olarak başlayan “Unutulmaz” 90.bölümde fanlarının...

Sayfayı Paylaş