gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Saklımdasın Ey Yar! Haberin Yok!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

ölüyorum ey yar haberin yok üşüyorum hey yar gidiyorum ey insanların arasından gidiyorum hey
    Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında...

Özlüyorum seni zamanla barışamadım
    Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım
    ...

Ucum yok bucağım yok
    Saklımdasın ey yar haberin yok
    Yıllar geçti sönmedi ateş
    Yanıyorum ey yar haberin yok
    !

Üşüyorum ey yar
    Yangınların ortasında
    Yürek kırgın yürek talan
    Kanar sevda yarasında

Kahırlı yılları çizdin alnıma
    Dost eyledin beni göçüp giden kuşlara

Saklımdasın Ey Yar! Haberin Yok! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Haberin Yok Ölüyorum

Duman - Haberin Yok Ölüyorum

Bakma bana öyle derin Işim olmaz senle benim Hiç bu kadarsevilmedin Gözlerinden okuyorum Haberin yok ölüyorum Sorma bana nerelisin Ne içersin ne giyersin Derdim sana derman olsun Ben gönülden okuyorum Haberin yok ölüyorum Azdı yine deli gönül Üzerine geliyorum Geçti yine boş bir ömür Gözlerinden öpüyorum Haberin yok ölüyorum Haberin yok ben ölüyorum Sen gelirken ben...
  2. Haberin Yok Ölüyorum [bass]

Haberin Yok Ölüyorum [bass]

Tuning: E A D G Intro: Repeat X 4 G---------------------------------------------| D---------------------------------------------| A-1-2-------4---------------------------------| E---------------------------------------------| G------------------------------------| D------------------------------------| A--0-----4---------------------------| E------------------------------------|...
  3. Saklimdasin

Saklimdasin

Yürüyorum ey yar İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük Kanar sabır yarasında Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok Üşüyorum ey yar Yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan Kanar sevda yarasında...
  4. ey yar!!

ey yar!!

eyy gözlerimin neminden düş en yar neydi seni ömrüme getiren! bir kader busesi mi . . . . . . . ? bir alın yazısı hikayesi mi. . . . . ? ellerimin semaya bakan yönüne akarsın zifiri geceler gözlerini yumarken üstüme bir sözünle s/özümü beyaza çalarsın ılık yağmurlar öper alnımı bakışlarının deydiği mavilikten yağarsın sen şehrinde adımlarken kaldırımları ben içimde sana yollar açarım kalbime...

Sayfayı Paylaş