gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Saklımdasın...Haberin Yok

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Saklımdasın...Haberin Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Haberin Yok Ölüyorum

Duman - Haberin Yok Ölüyorum

Bakma bana öyle derin Işim olmaz senle benim Hiç bu kadarsevilmedin Gözlerinden okuyorum Haberin yok ölüyorum Sorma bana nerelisin Ne içersin ne giyersin Derdim sana derman olsun Ben gönülden okuyorum Haberin yok ölüyorum Azdı yine deli gönül Üzerine geliyorum Geçti yine boş bir ömür Gözlerinden öpüyorum Haberin yok ölüyorum Haberin yok ben ölüyorum Sen gelirken ben...
  2. Müslüm Gürses - Haberimiz Yok

Müslüm Gürses - Haberimiz Yok

Hayalle yaşarken gerçek dünyada Zamanı içmişiz haberimiz yok Ömürle yüz yüze geldik aynada Harcanıp gitmişiz haberimiz yok Kötü bir söz gibi düştük dillere Yalnış yol seçmişiz haberimiz yok Ümitle bağlanıp acı günlere Göz yaşı ekmişiz haberimiz yok Göz yaşı ekmişiz haberimiz yok Hayalle yaşarken gerçek dünyada Zamanı içmişiz haberimiz yok Ömürle yüz yüze geldik aynada Harcanıp gitmişiz...
  3. Haberin Yok Ölüyorum [bass]

Haberin Yok Ölüyorum [bass]

Tuning: E A D G Intro: Repeat X 4 G---------------------------------------------| D---------------------------------------------| A-1-2-------4---------------------------------| E---------------------------------------------| G------------------------------------| D------------------------------------| A--0-----4---------------------------| E------------------------------------|...
  4. Saklımdasın Ey Yar! Haberin Yok!

Saklımdasın Ey Yar! Haberin Yok!

ölüyorum ey yar haberin yok üşüyorum hey yar gidiyorum ey insanların arasından gidiyorum hey Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar...
  5. BM'nin Kuzey Kore'den haberi yok

BM'nin Kuzey Kore'den haberi yok

BM, Kuzey Kore'nin geçen hafta sonunda ''uydu fırlatacağı'' yönünde bilgi vermediğini söyledi. BM Sözcüsü Michelle Montas, gazetecilerin soruları üzerine, BM'nin 1976 tarihli ''Uzaya Fırlatılan Araçların Tescilleri Hakkındaki Uluslararası Sözleşme'' kapsamında Kuzey Kore'nin kendilerine uzaya uydu atacakları yönündeki bir bilgi vermediğini bildirdi. Kuzey Kore'nin BM Daimi Temsilci...

Sayfayı Paylaş