gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Saklimdasin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Yürüyorum ey yar İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük
    Kanar sabır yarasında

Özlüyorum seni
    zamanla barışamadım
    Geçip gidiyor ömür
    günlere doyamadım

Ucum yok bucağım yok
    Saklımdasın ey yar haberin yok
    Yıllar geçti sönmedi ateş
    Yanıyorum ey yar haberin yok

Üşüyorum ey yar
    Yangınların ortasında
    Yürek kırgın yürek talan
    Kanar sevda yarasında

Kahırlı yılları çizdin alnıma
    Dost eyledin beni göçüp giden kuşlara

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    [​IMG]Süper bir şarkı:)

Son düzenleme: 24 Mayıs 2010
Saklimdasin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yarası Saklım

Sezen Aksu - Yarası Saklım

Bir kırık gençlik hikayesi Yok mudur sevdanın çaresi Hasretin kızıl haresi Çileli başıma gelip taç oldu Ah yine o gurbet bestesi Günün minesi soldu Yaralı kuşum,hazan güneşim Güz ayazında kor ateşim Bir sözün uçur,göğüm gül açsın Yadeller aldı bizi Haberini sal kara bahtlım Beni yanına al yarası saklım Üzerime hatıran yağıyor Bu yokluk yaktı bizi....
  2. Hülya Avşar - Yarası Saklım

Hülya Avşar - Yarası Saklım

Bir kırık gençlik hikayesi Yokmudur sevdanın çaresi Hasretin kızıl paresi Çileli başıma gelip taç oldu Ah yine o gurbet bestesi Günün minesi soldu Yaralı kuşum hazan güneşim Güz ayazında kor ateşin Bir sözün uçur günüm gül açsın Yadeller aldı bizi Haberini sal kara bahtım Beni yanına al yarası saklım Üzerime hatıran yağıyor Bu yokluk yaktı bizi
  3. Saklımdasın Ey Yar! Haberin Yok!

Saklımdasın Ey Yar! Haberin Yok!

ölüyorum ey yar haberin yok üşüyorum hey yar gidiyorum ey insanların arasından gidiyorum hey Yürüyorum ey yar,İnsanların arasında Kimi yorgun kimi dökük,Kanar sabır yarasında... Özlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömür günlere doyamadım... Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok! Üşüyorum ey yar...
  4. Erdal Güney - Saklimdasin

Erdal Güney - Saklimdasin

Yürüyorum ey yar insanların arasında Kimi yorgun kimi dökük kanar sabır yarasında Ozlüyorum seni zamanla barışamadım Geçip gidiyor ömrüm günlere doyamadm Ucum yok bucağım yok Saklımdasın ey yar haberin yok Yıllar geçti sönmedi ateş Yanıyorum ey yar haberin yok Uşüyorum ey yar yangınların ortasında Yürek kırgın yürek talan kanar sevda yarasında Kahırlı yılları çizdin alnıma Dost...

Sayfayı Paylaş