saklıyorum yüreğimi sebepsiz

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
saklıyorum yüreğimi sebepsiz
seni özledim;sadece seni ve sen biliyorsun ... herkesten saklarken yüregimi; gizli kapaklı dolapların ardında döküyorum gözyaşlarımı... sessiz... ve.. derinden... hıçkırıklarım karışırken gecenin laciverdine, biliyorum ki sadece yıldızlar değil sende duyuyorsun sesimi sebepsiz... ve sen sevdiğim biliyorsun, biliyorsun ki herşeye rağmen var olmanın mutluluğuna çaresizliğine ağlıyor yüreğim...

ve yıldızlar... hiçbir zaman herhangi bir sahilde sebepsiz sabaha kadar izleyemediğimiz yıldızlar... Yıldızlarımız..

bir sen, bir ben , bir de onlar... sessiz ve derinden... çığlık çığlığa gökyüzü duyuyor musun? ben duyuyor ve eşlik ediyorum... sen.. dinliyor ve susuyorsun.. gülücüklerden bir duvar örüyorum herkese... saklıyorum yüreğimi ... oysa içimde, yüreğimin tam ortasında bir fırtına ...

saklıyorum yüreğimi sebepsiz... saklıyorum yüreğimdeki seni çaresiz... korkuyorum... inan çok korkuyorum görürler diye yüreğimi.. yüreğimdeki seni.. korkuyorum.. sensiz kalmaktan ürküyorum, çaresiz saklıyorum seni herkesten... sensiz kalmaktan korkuyorum ya sensiz olmadığımı da biliyorum aynı zamanda... özlemimi.. yüreğimi.. sevgimi saklıyorum..

seninle sensiz yaşamaya alıştım ya, iyice sensiz kalmak istemiyorum... sakliyorum yüregimi.. yüregimdeki seni... seni özledim;sadece seni ve sen biliyorsun.....

alinti

Geri