gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

saklıyorum yüreğimi sebepsiz

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

seni özledim;sadece seni ve sen biliyorsun ... herkesten saklarken yüregimi; gizli kapaklı dolapların ardında döküyorum gözyaşlarımı... sessiz... ve.. derinden... hıçkırıklarım karışırken gecenin laciverdine, biliyorum ki sadece yıldızlar değil sende duyuyorsun sesimi sebepsiz... ve sen sevdiğim biliyorsun, biliyorsun ki herşeye rağmen var olmanın mutluluğuna çaresizliğine ağlıyor yüreğim...
    ve yıldızlar... hiçbir zaman herhangi bir sahilde sebepsiz sabaha kadar izleyemediğimiz yıldızlar... Yıldızlarımız..

bir sen, bir ben , bir de onlar... sessiz ve derinden... çığlık çığlığa gökyüzü duyuyor musun? ben duyuyor ve eşlik ediyorum... sen.. dinliyor ve susuyorsun.. gülücüklerden bir duvar örüyorum herkese... saklıyorum yüreğimi ... oysa içimde, yüreğimin tam ortasında bir fırtına ...

saklıyorum yüreğimi sebepsiz... saklıyorum yüreğimdeki seni çaresiz... korkuyorum... inan çok korkuyorum görürler diye yüreğimi.. yüreğimdeki seni.. korkuyorum.. sensiz kalmaktan ürküyorum, çaresiz saklıyorum seni herkesten... sensiz kalmaktan korkuyorum ya sensiz olmadığımı da biliyorum aynı zamanda... özlemimi.. yüreğimi.. sevgimi saklıyorum..

seninle sensiz yaşamaya alıştım ya, iyice sensiz kalmak istemiyorum... sakliyorum yüregimi.. yüregimdeki seni... seni özledim;sadece seni ve sen biliyorsun.....

alinti

saklıyorum yüreğimi sebepsiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Niçin, "Cin" Olduklarini Saklıyorlar?

Niçin, "Cin" Olduklarini Saklıyorlar?

1930`lardan 1986 Mayıs’ına kadar çeşitli gruplara verdikleri tebliğlerde kendilerini hep “RUH” veya “UZAYLI” olarak tanıtan CİN’ler, ilk defa olarak bu tarihte son derece açık ve net bir biçimde, KUR`ÂN-I KERİM`de "CİN" ismiyle bahsedilen varlıklar olduklarını açıklamışlardır. Kendi ifadeleriyle, "CİN" olduklarını saklamalarının sebeblerini ve gerçek yapılarını şöyle...
  2. Gülşen - Sebepsiz Değil

Gülşen - Sebepsiz Değil

Ben bu hatayı bir kere yaptım Aşkına hürmet edip kendimi yaktım Ben öyle güzel bir hayat kurdum kendime Samur kürklere sardım kalbimi sen değme diye Aaah karakaşlı yiğit senin olmam Kurusam dünyada senin suyun almam Yok, sebepsiz değil bütün sitemler Geçmişe borcumuz şimdi olanlar x2
  3. Sebepsiz Fırtına

Sebepsiz Fırtına

Yaşar'ın çok sevdiğim bir parçası kızlar.. Bakın nasıl da güzel yapmışlar. Gerilir büyür ah Bir sebepsiz firtina Kardesidir umut askin Kalan elinde avucunda Firtinalardan kurtar beni yar Batirma gemilerimi Umutlar askin teknesi yar Umutlarim tükendi ay ay a Sensiz olmuyor yerine konmuyor Kimsenin eli senin gibi dokunmuyor Karlara inat yürürüm yollarina...
  4. Sebepsiz BitebiLirmiş AşkLar !!

Sebepsiz BitebiLirmiş AşkLar !!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş