saksı çiçek resimleri | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

saksı çiçek resimleri

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    saksı çiçeklerinin isimleri saksı çiçekleri isimleri çiçekleri çeşitleri çiçek çeşitleri çiçek
    [​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    [​IMG] iç açıcı bi çiçekk..ama hepsi çok güzelmiş emeğine sağlık..

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bizim bürodada var buna benzerler hatta adı aliosman :D

4. berennaz

berennaz Forum Okuru

[​IMG]bu hariç bende hepsi var hepsini çok seviyorum canlarım benim onlar kızlarım diye seviyorum hepsini

5. Cm Ylmz

Cm Ylmz Forum Okuru

Daha çok çiçek eklersenizdaha güzel olacak

saksı çiçek resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Birkaç saksı çiçeği ve bakımları..

kılıç çiçeği bakımı patos çiçeği kılıç çiçeğinin bakımı çeşitleri saksı çiçek çeşitleri ve Kılıç Bitkisi Nisbi rutubeti düşük oda koşullarında yetişebilen 60'dan fazla türü bulunan kılıç şeklinde dekoratif yapraklı bitkilerdir. Toprak İsteği : Yanmış çiftlik gübreli bahçe toprağı, yaprak çürüntüsü, bir miktar killi toprak ve dişli nehir kumu karışımıdır. Su İsteği : Yazın bitkilere bol su...
  2. yanlış çiçek yanlış saksı

yanlış ÇİÇEK yanlış SAKSI... Boş bir fanusta geçti ömrüm. Etrafımı saran yalancı hava kabarcıklarına kanıp yıldız diye süsledim düşlerimi. Kısa aralıklarla zaman beni ben zamanı aldattım. Her yanımda kapalı kapılar ! umutlarıma örtülen. Şimdi bir ince köprüdeyim, dengemi sana olan tutkumla sağlıyorum. Ayaklarımda dermansızlığın hırıltılı korkusu, geçsem diyorum / ah bir geçsem ! geriye...
  3. Evdeki saksı çiçeğinin resmini çek

Sevgili arkadaşlar, Çiçekleri çok seven biri olarak öncelikle şunu söyleyim,çiçek yetiştien insanlar hayata daha pozitif bakıyorlar.Bu topikte evde yetişdirdiğimiz bitkileri paylaşalım mı?Önce ben ekleyim.Sizlerin çiçeklerini de bekliyorum. Bu gardenyam Bu mor menekşem pembiş menekşem Arapsaçım Etobur venüs çiçeğim Kızlar katılım olursa daha eklerim.Hadi sıra sizlerde...
  4. Saksı çiçeklerinin bakımı

saksı çiçeklerinin bakımı çiçeklere vitamin ithal begonya Antrelerde, pencere önlerinde ve sehpa üzerlerinde eşsiz güzelliğe sahip olan saksı çiçeklerinin ve saksı bitkilerinin bakımı hakkında ne kadar bilgiye sahip siniz bilmiyoruz ama, bilgilerinizi hem tazelemek hemde bilmediklerinizi, bildirmek için, sizlere saksı çiçekleri hakkında a'dan z'ye bilgiler sunmak istiyoruz... 1. Saksı...
  5. Bitkiler için ne tür saksılar tercih edilmeli ?

Balkon ve bahçelerde çiçek yetiştirmeyi sevmiyen yoktur.Çiçek ve bitki yetiştiriken kullanılan saksıların seçimi de önemlidir.Saksı çiçekleri için uygun toprağın, bitkinin yaşadığı ortamlar düşünülerek seçilmesi lazımdır.Eğer çiçeğinizin saksısını düzenli olarak değiştiriyorsanız, önceki saksının bir boy büyüğü işinizi görecektir.Çiçek ve bitiler için ne tür saksılar kullanılmalı detayları...

Sayfayı Paylaş