gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Saksı mı mangal mı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Saksı mangal Mangal modeli
    Farklı tasarımlara sahip ürünleri beğeniyorsanız bu dekoratif saksıyı da beğeneceksiniz. Bu saksı ayn zamanda da işlevsel. Saksı görünümlü mangal olan bu ürün görenleri şaşırtıcak farklı tasarımı ile beğeni toplayacak.

Saksı mı mangal mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  2. bira mı? Rakı mı?

bira mı? Rakı mı?

Evet arkadaşlar hangisini içmeyi tercih edersiniz?
  3. Para mı kopya mı?

Para mı kopya mı?

geçen yıl fizik dersinden kalmam nedeniyle sene sonu kurtarma sınavına giricem sınava girerken para vermemiz gerekio...bende bozuk yok kağıt para almşm yanıma,bir elimdede kopay kağıdım.. sanırım elleri karıştırmış olmalıyım hoca para ister gbi elini uzattığında kopya kağıdını vermiştim:D napıcaımı bilemedim:D adam bi kahkaha attı önce parayı aldı sonra kağıdı inceledi:D ama kağıdı bana geri...
  4. Okan mı beyaz mı ?

Okan mı beyaz mı ?

Ben beyaz diyorum arkadaşlar sizlerin de fikirlerini almak istedim, bir sitede anketini yapıyorlar gözüme takıldı sizde oy kullanın buyrun, Okan bayülgen haftada 3 gece canlı yayın yapıyor biliyorsunuz hem okan hemde beyaz uzun yıllardan beri tv de kalmayı başarabilen 2 şovmen ikisi de kanal d ekranlarında canlı olarak haftanın belli günleri yayın yapıyor. Beyazıt Öztürk Cuma Gecesi 00:30 dan...
  5. keman mı? gitar mı?

keman mı? gitar mı?

evet meleklerrimmm sizce keman mı ? yoksa gitar mı ?

Sayfayı Paylaş