gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Saksı, vazo yapıyoruz.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Her türlü şişeyi, kutuyu süsleyerek vazo ve ya saksı haline getirebiliyoruz. o kadar güzel, cıvıl cıvıl örnekleri var ki elime şişi ipi alıp işte örgü öresim geldi. Kesin kovulurum orası ayrı. Sizde boş şişeleri, kutuları değerlendirmek isterseniz bunlara bir göz atın melekler; [​IMG]

2. Purpleshine

Purpleshine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok hoş modeller var ya :)

tesadüf bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy bende bayıldım valla

tesadüf bunu beğendi.
  4. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Yapabilen varsa bende istiyorum ona göre. Fikir benden, yapıp uygulaması bana da yollaması sizdenhahaha

Saksı, vazo yapıyoruz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vazo

Vazo

Rüyada vazo görmek, kötü haber işareti olarak kabul edilir Rüyada vazo görmek, kötü haber almak demektir. Mutlu bir aile hayatına işaret eder. Vazonun içindeki suyu içtiğinizi gördüyseniz bir başkasının elinden sevgilisini alacağınız anlamına gelir.Bekarlar için evliliktir. Evliler için ise hayırlı kısmet ve yuvada mutluluktur.Rüyada vazo görmek, bir yakininizdan güzel bir hediye alacaginiza...
  2. Vazo Seçimi

Vazo Seçimi

Vazo Seçimi Uygun vazo seçimleri ve bazı küçük ip uçları.. Fulya İlkbaharın müjdesidir. Gerçek adı "narsiccus jonquilla"dır, demetler halinde satılır. Uzun süre dayanması için sapları yanlarından kesilir. 20 cm. den yüksek, piramit şeklindeki vazolar, en uygun olanlarıdır. Cam bir vazo içinde hoş duracaktır. Frezya Mart ve mayıs aylarında, çiçek açar. Hoş kokar ve ilginç bir...
  3. "Akıllı saksılar"

"Akıllı saksılar"

akıllı saksılar . [/COLOR][/B]İlk saksı Pet Plant. Junyi Heo tarafından tasarlanmış. Isı, nemlilik, su seviyesi vs. gibi değerleri ölçüyor ve ihtiyacı olan neyse LCD ekranı aracılığıyla size gösteriyor. Fazla sulaığınızı anlayacak kadar da akıllı. Eğer gereğinden fazla sularsanız suyu süzüp içinde ki özel bir kaba aktarıyor.Tüm bunların çalışması için tek yapılması gereken arada sırada usb...
  4. degişik saksılar

degişik saksılar

değişik saksılar hepimizin evinde mutlaka çiçek,bitki vardır tabi ama saksıları nasıl bir de bunlara bakın bakalımm:dil: ay bu çok tatlı iştee:second: tam bir doga asıgıııı:laugh::laugh::laugh::laugh: alıntı
  5. Bahar Saksıları

Bahar Saksıları

saksı, dekoratif, süsleme, süslemeleri, süsleri, tasarım, tasarımları, boyama nasıl yapılır resimli anlatım burada arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda değerli dostumuz Burcu Kuran Hanım'ın kendi sitesi, herkesedair.com'da kendi el becerisiyle yaptığı o harika bahar saksılarını sizlerinde beğenisine sunuyorum Melek'ler:) Ben çok beğendim, eminim sizlerde beğeneceksinizdir:)...

Sayfayı Paylaş