gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Saksılı tabaklık olur mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

bulaşıklık modelleri Saksılı bulaşıklık modeli
    yine ilginç bir tasarım ile karşınızdayım:) Yumurta kabuğundan saksı görmüştüm ama bunu ilk defa gördüm. Bulaşık yıkadıktan sonra tabaklarımızı dizdiğimiz bulaşıklık bambaşka bir form ile karşımıza çıkıyor bu sefer. Tasarımcılar gene boş durmamışlar bu saksılı bulaşıklık modelini tasarlamışlar.

Saksılı tabaklık olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  2. Balondan aydınlatma olur mu?

Balondan aydınlatma olur mu?

El yapımı aydınlatma Aydınlatma modelleri Balon ve dantelleri kullanarak dantel aydınlatma yapmışlar. Çok modern iç mekan aydınlatma örneği olmuş bence. Görsellik çok güzel ama ısınınca o balon patlar o zaman o aydınatma ne olacak. Yinede görselliği beğendiğimden sizinle paylaşmak istedim. Beyaz ya da şeffaf bir balonu şişiriyoruz. Dantellerimizi tutkalla balonun üzerine yapıştıyoruz. Bence...
  3. Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Dantelleriden aydınlatma olur mu?

Aydınlatma modelleri Dantellerden aydınlatma modelleri Eğer sizinde benim gibi bazanın altında bir dünya danteliniz varsa değerlendirmenin tam vaktidir meleklerim. Bu aydınlatma modelelrini çok beğendim. Bizde elimizdeki dantelelrden aydınlatma modeli yapabiliriz. AYdınlatma modelleri için güzel bir örnek olmuş.
  4. küvetten koltuk olur mu?

küvetten koltuk olur mu?

İlginç tasamlar Tasarım koltuk modelleri Küvet şeklinde koltuk modeli hiç aklınıza gelir miydi meleklerim. Ben gördüğümde çok yaratıcı buldum. Bu tasarım banyo küvetinin konforunu yaşamak ve yaşatmak isteyen bir tasarımcının aklından çıkmış. Savon isimli bu tasasımda, aslan ayaklı döküm bir banyo küvetinin bir kenarı boşaltılmış ve zemin kısmında döşeme kullanılarak rahat bir oturum...
  5. Odunlardan sehpa olur mu?

Odunlardan sehpa olur mu?

Değişik sehpa modelleri Farklı sehpalar Sehpalar genelde ağaçtan yapılıyor ama bu zigon sehpalar kütükten yapılmış. Odun sehpa modelleri misafirlerinizi çok şaşırtacak. Farklı ama hoş görünümleri ile evinizede çok yakışacak.

Sayfayı Paylaş