gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Saksıya kaşık ekelim...

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Saksıya kaşık ekelim... [​IMG] Kullanmadığınız bir saksıdan mutfağınız için dekoratif bir çözümü nasıl yaratırsınız? Yıpranmış ve tozlanmış eski bir toprak saksıyı iyice temizleyin. Deniz kenarından toplayabileceğiniz deniz kabuklarını ya da beyaz çakıl taşlarını saksıya yapıştırın. Tutkal yerine sıcak silikan kullanarak daha sağlıklı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Saksıya kaşık ekelim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı kaşık

Akıllı kaşık

akıllı kaşık Yemek bloglarının çokluğu, insanların ağızlarının tadına ne kadar düşkün olduğunu gösteriyor. Yemeğin tadının ne kadar tuzlu mu tatlı mı olduğunu ise mit labaratuvarlarında büyümüş olan akıllı kaşık gösteriyor.
  2. şurup kaşıkları

şurup kaşıkları

Şurup kutularının içinden çıkan kaşıklar, baharatlarınız için ideal ölçü kaşıkları olabilir.
  3. degişik saksılar

degişik saksılar

değişik saksılar hepimizin evinde mutlaka çiçek,bitki vardır tabi ama saksıları nasıl bir de bunlara bakın bakalımm:dil: ay bu çok tatlı iştee:second: tam bir doga asıgıııı:laugh::laugh::laugh::laugh: alıntı
  4. Bahar Saksıları

Bahar Saksıları

saksı, dekoratif, süsleme, süslemeleri, süsleri, tasarım, tasarımları, boyama nasıl yapılır resimli anlatım burada arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda değerli dostumuz Burcu Kuran Hanım'ın kendi sitesi, herkesedair.com'da kendi el becerisiyle yaptığı o harika bahar saksılarını sizlerinde beğenisine sunuyorum Melek'ler:) Ben çok beğendim, eminim sizlerde beğeneceksinizdir:)...

Sayfayı Paylaş