gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Şal ve Fular Severlere M & D Accessorıes

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

2012 şal modelleri örnekleri şal nasıl bağlanır fularlar fular modelleri resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun melekler 2012 M&D şal ve fular modellerini sizlerle buluşturuyoruz melekler. eminimki siz de beğeneceksiniz şayet benim gibi şal seviyorsanız :D:D İsterseniz yazlık elbiseleriniz ile kullanın ister Kışlık Elbiseleriniz ile kombin yaratın :D:D
    işte bir kaç Şal ve fular modeli melekler :D:D

hemen hemen her kıyafeetee gidebilecek bir şal modeli :D:D

Bu modelde çok hoş

$ul€ ve Gülvan bunu beğendi.
  2. Gülvan

Gülvan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bence hepside birbirinden güzelmiş...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm evet çok güzeller canım emeğine sağlık

Şal ve Fular Severlere M & D Accessorıes konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Basİt Fular Ve Şal YapiliŞi

Basİt Fular Ve Şal YapiliŞi

şal örnekleri ve yapılışları şal yapılışı şalların yapılışı fular örnekleri ve yapılışları kolay BASİT FULAR VE ŞAL YAPILIŞI Tiftik yünle yaklaşık 40 ilmekle başlanır. Daha kalın bir iple dilediğiniz genişliğe göre 24-30 arası ilmekle başlanabilir. İstenilen genişliğe bağlı tabi.Gevşek ve dökümlü durması için 7 numara şiş kullandım. İlk iki sırayı normal lastik ördüm. Diğer sıralarda her iki...
  2. Şal ve fular modelleri 2009

Şal ve fular modelleri 2009

fular örnekleri şal modelleri 2009 2009 fular modelleri şal ve ve modeli Sizler bir sürü şal be fular getirdim hepsi sizin; seç, beğen, al :D:Drenk renk çeşit çeşit bir sürü şal ve fular sizlerle
  3. Şeker pembesi fular,şal ve puşi

Şeker pembesi fular,şal ve puşi

örgü puşi modelleri 2009 yılı fular,şal ve özelliklede puşinin ternd olduğu bir yıl oldu.Hemen hemen herkeste var.Genç yaşlı herkes kullanıyor.Çok güzel şeker pembesi renklerinde şallar,fularlar ve puşiler sizlerle.
  4. Pembe Çiçekli hoş bir şal/fular

Pembe Çiçekli hoş bir şal/fular

örgüşalmodelleri şal fular çiçekli fular çiçekli yapımı modelleri Çok tatlı ve şık görünüşlü bir şal modeli meleklerim pembe çiçekleri ve incileri ile çok uyum sağlamış.:)Üstelik şal veya fular olarakta kullanmak mümkün :tik:
  5. Fular örnekleri ve fular nasıl bağlanır ?

Fular örnekleri ve fular nasıl bağlanır ?

Kızlar fular modası modelleri yapılışı ve bağlanışları ile birlikte 2012 model fularları benimle paylaşın lütfen.

Sayfayı Paylaş