gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

salak mı bu dıyeceksınız belkı

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

sımdı 7 8 yaslarınndayken yasadıgım bı olayı anlatacagım sızlere anneannem bı guzel sofrayı kurmuss sarmalarr zeytın yaglıar tatlılarr ohoo ne ararsanız var mutfaktayım bende ''bana da bısı ver goturcem''dıye debelenıyorum anneannem garıbım buyuk bı ıstahla kızartıgı patates patlıcan bıber kabak ustunde bol yogurtlu tabagı ban verıyo ve ''bakalım gotur dıyo''bu arada bende kafa takmısım annem kendın eyenı bı ayakkabı almıs nasıl mahvedebılrım dıye dusunuyorum...anneannem benden once cıkıyo mutfaktan ben hala komplo planları ııcnde bırden kendıme gelıyom bakıom elımde tabak tabagın ıcındekılere bakıyom ve bısıye benzetemeyıp hopppp copeeeee atıyorum ve gıdıp sofraya oturuyorum ama aklım hala ayakkabılarda (ama napımm cok guzellerdıı hayatımda ılk kez oyle yuksek topuklu ayakkabı gormustum)''ee hanı dıyar kızartma nerde'' dıyor anneannem ıcerde unuttugumu dusunerek ben sessız sakın ıcıne kapanık ve korkak ''sey copte''ama aklım hla ayakkabı da onları gıymek ıcın can atıyorum:D:D:D:D:D:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: salak mı bu dıyeceksınız belkı
    eee sonunda ne oldu dıyar :D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

valla bende pek bişey anlamadım konu daldan dala olmuş sanki:Dhakkaten sonra noldu:D

4. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

ne olacak bır suru azar ısıttım ama ıkı aglayınca bı sorun olmadı fazla kızmadılar:))))ve sonra da o ıcımı erıtan ayakkabıları ayagıma gıydım ama yamuk basmıs olacagım kı ıkıncı gıyısımde ayakkabılar nakavt:)))))

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Sen ne kadar yaramazsın ya, insan ayakkabı aşkına yemeği çöpe döker mi :D Ayakkabıları da halletmiş :D

salak mı bu dıyeceksınız belkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen bılmezsın belkı

sen bılmezsın belkı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. **belkıde benı hatırlarsın**

**belkıde benı hatırlarsın**

Yine gidiyorsun… hiçbirşey bırakmadan Ve ben… son kez bakıyorum ardından… Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne.... Şanslı biriyim ben! Sana beni anımsatacak Kalıcı bir şey olsun istiyorum Bu, ne bir şarkı, Nede bir şiir olsun. Akşamlar olsun örneğin, Karanlıklar olsun dilersen. Yada Akşamlarda, karanlıkta parlayan Milyonlarca yıldız. Senin için...
  3. Bu ünlüleri tanıdınız mı?

Bu ünlüleri tanıdınız mı?

Nasıl da geçiyor zaman, nasıl da değişiyor insan! Üçü de bugünün çok ünlü isimleri... Biraz zaman, biraz estetik müdahalesi, çok değişmiş üçü de... Peki siz tanıyabildiniz mi?.. Engin Günaydın ile Özge Özberk'in sayfada gördüğünüz bu "eski fotoğrafları" Beşiktaş Kültür Merkezi'nin fuayesindeki panodan takıldı gözüme... İlk gösterisini 24 Şubat 1995 tarihinde yapan, 464 gösteride...
  4. Bu Minikleri Tanıdınız mı?

Bu Minikleri Tanıdınız mı?

Sevgili Melekler,çocukları hangimiz sevmeyiz ?:bebem: Hele de kendilerine has tavırları,şirinlikleri,cilveleri de varsa.Şimdi göreceğiniz bu şirin çocuklar da şu anda Türkiye ve dünya çapında kendi alanlarında başarılı olmuş insanlar.Bakalım sizler bu ünlüleri tanıyabilecek misiniz?Sizlere biraz düşünme payı olsun diye isimlerini sayfanın sonunda bulacaksınız.. Resim 1 Resim 2...
  5. Tolga Korel Salak Şarkısını bilen var mı sözleri vs

Tolga Korel Salak Şarkısını bilen var mı sözleri vs

Tolga Korel aynı zamanda beste vs de yapıyormuş, acaba bu korelin Salak isimli şarkısını duyan var mı sözlerini bilen melekler.

Sayfayı Paylaş