gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Salamworld Türkiye Giriş Sayfası İsteyenler için

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Salamworld Türkiye Giriş Sayfası
    Salamworld Türkiye Sayfası

Dün siz melek'lerimiz ve misafirlerimiz ile http://www.meleklermekani.com/bilme...ebook-nedir-salamworld-hakkinda-bilgiler.html paylaşmıştık. Bu gün de Salamworld Türkiye giriş sayfası linki isteyen arkadaşlarımız için, Salamworld Türkiye giriş bağlantısı paylaşımında bulunuyoruz Melek'ler.

Yeni "helal" paylaşım sitesi Salamworld yakında hizmete başlayacak. İslami kurallara uygun olarak paylaşımı ön planda tutacak olan Salamworld, Facebook'a bir alternatif olarak öne çıkmaya hazırlanıyor.

Salamworld yetkilileri röportajlarında, "Biz Obama projesi değil, ümmet projesiyiz" diyorlar ve hedefleri 1 milyar dolar ciro elde eden büyük bir global firma olmak. bu amaçla da ilk kısa dönem hedeflerini tespit etmişler: 3 yıl içinde 10 milyonu Türkiye'den olmak üzere 50 milyonluk üye sayısına ulaşmak.

Salamworld Türkiye sayfası henüz açılmadıysa da sitenin ana sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

Salamworld Türkiye

Salamworld Türkiye Giriş Sayfası İsteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hotmail giriş sayfası aç

Hotmail giriş sayfası aç

hotmail giriş hotmail aç msn aç giriş oturum hotmailcom Oturum Aç, Oturum Aç Hotmail, Oturum Aç Msn, Oturum Aç Kaydol, Oturum Aç Mesenger, Oturum Aç ve Konuş, Oturum Aç Windows Live, Oturum Aç İndir hesabı için nasıl mail hesabı alabilirim bu konumuzda sizlere anlatıyoruz. hotmail giriş sayfası aç, mail giriş sayfası,hotmail mail okuma, hotmail giriş sayfası, msn giriş sayfası Hotmaile mi...
  2. Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

facebook giriş sayfası facebook giriş sayfası açılmıyor Arkadaşlarım benim evdeki bilgisayardan o kadar deniyorum olmuyor bir türlü bu facebook giriş sayfasını açamıyorum. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum
  3. Twitter Giriş Sayfası Tivıtır

Twitter Giriş Sayfası Tivıtır

tivitır giriş twitter giriş twıtter tivıtır twitter sayfası Twitter Giriş, Tivitır Giriş Üye Ol, Twitter Türkçe Giriş, sayfası hakkında bilgiler Merhaba meleklerim Twiter giriş sayfasını bilmeyenlerin çoğunlukta olduğunu düşünerek bu hususta sizlere yardımcı olmayı istiyorum. Hemen aşağıya twiter giriş sayfasının linkini ekliyorum hadi yine iyisiniz :D:D :çapkın: Resme tıklamanız yeterli :D:D
  4. explorer giriş sayfası kilitlendi nasıl değiştirme yaparım

explorer giriş sayfası kilitlendi nasıl değiştirme yaparım

arkadaşlarım explorer in giriş sayfasını nasıl olduysa kitledim bu sayfayı nasıl değiştiriyorum Acaba virüs mü bulaştı yav ?
  5. google chromeda giriş sayfası değişmiyor ne yapmalıyım

google chromeda giriş sayfası değişmiyor ne yapmalıyım

Selamlar herkese, google chrome açıyorum ve ne kadar uğraşırsam uğraşayım giriş sayfasını değiştiremiyorum ne yapmama lazım yardım edin

Sayfayı Paylaş