gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

salat-ı tefriciyye neden 4444 adet cekiliyor?Sırrı ve müjdesi ne?

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

selatin tefriciye 4444 salatı tefriciye 4444 salatı duası selati duası Maddi kilitlerin kendilerine münasip anahtarları olduğu gibi manevi kilit hükmünde bazı sırların da kendilerine münasip ölçülerde anahtarları vardır.
    Kilide göre anahtarı kullanmadınız mı muvaffak olamazsınız. Mesela sizin e- mailinizin bir şifresi vardır. O şifreyi yanlış girdiğiniz takdirde – mail kutunuza giremezsiniz. İşte bazı ilahi sırların açılabilmesi için belirli sayıda tesbihin veya salavatın çekilmesi gerekir. Bu sayı kasten çekilmez ise o ilahi sırra erişilmesi mümkün değildir. Fakat sehven yani unutarak yanlış çekilmiş ise Cenab-ı Hakkın rahmeti sizden onu kabul etmektedir. O ayrı meseledir.

Salât-ı Tefriciye - Salât-ı Nariye "Allâhümme salli salâten kâmilaten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil'ukadü, ve tenfericü bihil'kürabü, vetükdâ bihil'havâicü, ve tünâlü bihir'regâibü, ve hüsnül'havâtimi, ve yüsteskal'ğamâmü bivechihil'ke'imi ve alâ âlihi ve sahbihî fî külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâlûmin lek." İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle demiş: "Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam edip duran büyük bir belanın üzerinden çekilip gitmesi (kalkması) için, "Salât-ı Tefriciye"yi 4444 defa okuyup, bu mübârek Salâtü Selâm ile Yüce Peygamberimizi vesile edinse, hiç şüphe ve tereddüt yoktur ki, Yüce Allah, o kulunun istek ve muradının olması için hayırlı bir kapı açar, hayırlı bir sebep yaratır ve ona muradını verir ."

meali: "Kendisiyle düğümlerin çözüldüğü, sıkıntıların açılıp zâil olduğu, ihtiyaçların yerine getirildiği, arzu, istek ve güzel neticelere ulaşıldığı, kerim yüzü suyu hürmetine yağmur istendiği Efendimiz Muhammed'e, Onun âl ve ashabına her göz açıp kapama, her nefes alıp verme, Sana ma'lum herşey sayısınca kâmil salât ve eksiksiz selâm et Allahım."

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: salat-ı tefriciyye neden 4444 adet cekiliyor?Sırrı ve müjdesi ne?
    emeğine sağlık

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ben bütün apartman söyledim benim için hepsi okudu

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ben başladım 1. günüm 500 yapabildim isteğim yardım almadan kendim halletmek inşallah allah kabul eder herkezin dualarını

5. Misafir Melek

bende Salât-ı Tefriciye okumak isterim Allahin izniyle özel günlerimizde de okumamiz olurmu günah olurmu ,yarida kesip sonra devam edebilirmiyiz, yardim ederseniz sevinirim simdiden Allah razi olsun!

6. Misafir Melek

inşallah allah kabul eder herkezin dualarını . Aminnn Allahim hepimizin duasini kabul etsin,ve kolaylik versin okurken!

salat-ı tefriciyye neden 4444 adet cekiliyor?Sırrı ve müjdesi ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne olmak isteyen melekler sırayla birbirimize 4444 tane salat-ı tefriciye okuyalım

anne olmak isteyen melekler sırayla birbirimize 4444 tane salat-ı tefriciye okuyalım

isteyenler buraya adlarını yazsın sırayla hepberaber okuyalım olmazmı melekkerimm???????
  2. 4444 duası nedir nasıl okunur

4444 duası nedir nasıl okunur

Arkadaşımdan duydum bu duayı 4444 duası nasıl okunuyor nelere dikkat ediliyor bilginiz varmı kızlar ?
  3. 4444 Salatı Tefriciye Duası Kaç Günde Okunmalı

4444 Salatı Tefriciye Duası Kaç Günde Okunmalı

4444 Duası Kaç Günde Okunur 4444 Duası Kaç Günde Bitirilmeli Merhaba Sevgili Melek'ler ve Salatı Tefriciye Duası kaç günde okunmalı diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için, 4444 Duası kaç günde okunmalı diye bilgiler aktarıyoruz. 4444 Duasını gece gündüz demeden okunabilecek en kısa sürede okuyup tamamlanmalıdır. Kesin bir gün bilgisi yoktur. En kısa sürede bitirmek daha...
  4. Her derde sıkıntıya deva 4444 salat-ı terfriciyye-hacet duası  okuyalımmı

Her derde sıkıntıya deva 4444 salat-ı terfriciyye-hacet duası okuyalımmı

Efendimiz Muhammed Aleyhisselam bir hadisinde şöyle buyurmuşlardır: ''Kim altından kalkamayacağı güç bir işle karşı karşıya gelirse;üzerime çok çok salavat-ı şerife getirsin.Çünkü Allahü Teala ,üzerime getirilen salavat-ı şerife sebebi ile onun sıkıntılarını,kederiini giderir,rızkını çoğaltır,Allah'ın yardımı ile muradına nail olur.''
  5. tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

Melekler, tefriciye genelde 4444 tane okunur ama mesela okurken şaşırsak ta fazla okusak ne olur, kabul olmaz mı dualar ?

Sayfayı Paylaş