salatalık maskesi

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında BrAtZ tarafından paylaşıldı.

1. BrAtZ

BrAtZ Yeni Üye Kayıt: 28 Eylül 2007

salatalık maskeleri salatalik maskesi salatalık maskesi salata nasıl yapılır • Hıyar (salatalık) Maskesi : rondodan geçirilen salatalığa 1 çay laşığı limon suyu ilave edilir. Yüze sürülür. 10 dakika sonra, yüz yıkanır.

salatalık maskesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Salatalıkla Bal Maskesi Yapalım

salatalık bal maskesi salatalıkla cilt bakımı MALZEMELER: 1 tatlı kaşığı aleovera jel 2 tatlı kaşığı soyulmuş salatalık 1 buçuk tatlı kaşığı bal 1 buçuk tatlı kaşığı papatya çayı UYGULANIŞI VE HAZIRLANIŞI: Öncelikle papatya çayına kaynar suyu ilave edin ve bir kenara koyun. Ardından soğuması ve dinlemnesi için ona 15 dakikadan fazla bir süre verin. Salatalık, bal ve aleovera jeli isterseniz...
  2. Yağlı ciltlere iyi gelen salatalık maskesi

salatalık maskesi tarifi salatalık yüz maskesi Yağlı ciltler için bitkisel cilt maskelerinden biri olan salatalık maskesi tarifini veriyorum Soyulmuş saltalıktan kesilen kalınca 5 dilim salatalık ve parçalayıcı ile püre haline getirilir. 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 2 tatlı kaşığı susam yağı, 1 yumurta sarısını iyice çırpın ve tüm malzemeyi çırpıcı ile iyice karıştırın. Yüz ve boyun...
  3. Salatalık Maskesi Yapılışı

Merhaba arkadaşlar Salatalık Maskesi Yapılışı hakkında bilgi istiyorum
  4. Normal ciltler için salatalık maskesi

Salatalık Maskesi normal ciltler için evde maske Merhaba Sevgili Melek'ler, taptaze bir cilde sahip olmak için sizlere bu yazımızda muhteşem etkili ve bir o kadar da pratik olan salatalık maskesi tarifi sunuyoruz. Bu maske normal ciltler için daha uygun olmakla birlikte, cildinizi sıkılaştıracak ve yenileyecek Melek'ler:) Sıkıştırıcı ve ferahlatıcı özelliği nedeniyle yağlıya yakin...
  5. Salatalık maskesinin cilde faydaları

İçerdiği vitaminlerle cildi besleyen salatalık aynı zamanda cilt lekeleri, gözaltı morlukları gibi cilde rengini veren hücrelerde yaşanan sorunların tedavisinde de kullanılabilir. Aşağıda cilt tipi ve cilt sorunlarına göre çeşitli salatalık maskesi tariflerine yer verdim. Ama bu maskeler için vaktiniz ve gerekli malzemeleriniz yoksa yarım salatalığın kabuğunu soyup, ince ince dilimledikten...

Sayfayı Paylaş