gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Salaten tuncina duası arapça

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım bana acilen salaten tuncina duasının arapçası lazım yani arapça yazılışı e okunuşu yardım edin lütfen.

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
Salaten tuncina duası arapça konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan Duası Arapça ve Türkçe Meali Faziletleri

Ramazan Duası Arapça ve Türkçe Meali Faziletleri

ramazan duası arapca Ramazan ayında okunan ismi ramazan duası olan türkçesi ve arapçasınıda yazabilirseniz sevenirim. Bu duanın bu ayda çok faziletli olduğundan bahsediliyor. Cvp verin lütfn. Herkese iyi Ramazanlar !
  2. Salaten Tüncina Duası

Salaten Tüncina Duası

dualar, anlamları, arapça yazılışları, okunuşları, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Duânın Türkçe Okunuşu: “Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min...
  3. cevşen ül kebir duası arapça ve türkçesi

cevşen ül kebir duası arapça ve türkçesi

Cevşenül Kebir Duası, Cevşenül Kebir Duası (türkçe) Okunuşu,Cevşenül Kebir Duası (türkçe), Cevşen Ül Kebir Arapça okunuşu hakkında detaylı bilgi Cevşen Ül Kebir duasının türkçe ve arapça okunuşunu bu yazımızda bulabilirsiniz melekler Arapçası Türkçesi Ey ALLAH’im… Eger bir is Senin ezeli iliminde, benim dinim ve hayatim hakkinda , isimin akibeti hakkinda serli ise, onu benden geri...
  4. Arapça Hatim Duası İsteyenlere Arapça Hatim Duası ve Türkçesi

Arapça Hatim Duası İsteyenlere Arapça Hatim Duası ve Türkçesi

Arapça Hatim Duası ve Türkçesi Hatim Duası Arapça Daha önce paylaştığımız Türkçe Hatim Duası konumuzun ardından bu sayfamızda da Arapça Hatim Duası ve Türkçesi ile karşınızdayız sevgili melekler :) Okunuşu: “El-hamdü lillâhi Rabbil-‘âlemîn. Vel-‘âkibetü lil-müttekîn. Velâ ‘udvâne illâ ‘alezzalimîn. Ves-salâtü ves-selâmü ‘alâ Rasûlinâ Muhammedin ve ‘âlihî ve sahbihî ecme'în. Rabbenâ...
  5. Hz Yunusun duası ve faziletleri

Hz Yunusun duası ve faziletleri

Dua dır insanı ayakta tutan.Dua dır insana maddi manevi şifalar bahşeden.Duanın gücü bilimsel olarakta kanıtlanmıştır.Kur an-ı Kerim de bu konuda: Duanız olmasaydı ne ehemmiyetiniz olurdu der.Dua doğru hareket etmek için insana yol gösterir. Dua, insanın aczini ve ihtiyacını Allah a arz etmesidir.Duanın açmadığı kapı ,çözmediği sorun yoktur.İster zengin olun ister fakir,ister tahsilli olun...

Sayfayı Paylaş