salatı-mecule

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Allah dostlarından birisi diyor ki: -Yüce Allah’ın bana sırrını bildirdiği salavatın adına “Salat-ı Mec’ule” denilir.Bu salavat her türlü olmazı olur hale getirmek ve çözülmez düğümü çözmek için okunur.

Bu salavatı okuyan kimseye cennette verilecek alanın binlerce köşesinden her bir köşesinde bin çadır, her çadırda bin tane hizmet eden huri gılman cennet ehline elbise taşımaktadırlar. Her çadırın çevresinde bin tane ağaç, her ağaç üzerinde bin tane dal, her dalda yüzbin çeşit renkte meyveler,istenen her şey dallardan insanın önüne gelmektedir. Her çadır içinde altından ve çeşitli mücevherattan bin sofra kurulmuş, her sofrada altından kap içerisinde bin çeşit yiyecek, hiçbirinin tadı ve rengi diğerine benzemeyen beşyüz bin çeşit yiyecek. Bütün bu ikramlar, anılan vakitlerde aşağıdaki salavatı (51) defa okuyacak kimse içindir. Salavat-ı şerife budur:

Allahümme salli ala seyyidina muhammedin tehullü biha ukdeti ve tüferricü biha kürbeti ve takdıy biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim*

kızlar bu duayı 41 gün 51 defa okuyanın her dılegı gerceklesıyo bızzat denetlenmıs kanıtlanmıstır buyrun kızlar haa bıde unutmadan ya gece yatmadan abdestlı bır sakılde yadada sabah kalkar kalmaz okuyun yıne abdestlı olursa daha ıyı olumuş mutlaka başınızı örtüp okuyun allahım hepinızın gonlune gore verır ınş benım deee... :D:D

metanoyam, ASLIMOZUM, smiley ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye

amin mavim inşallah.dua yaa herşeyden üstün.Rabbim bize ne güzellikler vermiş.şükürler olsun :)

3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

evet özgulum aynen sana katılıyorum bılmedıgımız ne cok dua varmıs :D:D allahım gonlumuze gore verır ıns bu cuma gününde :D:D

ÖzGüL bunu beğendi.
  4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben bu duayı 20 gündur okuyorum acayıp bır gelısme va kızlar bol tesırlı tavsıye ederıım canım yanı allahım dualarımızı kabul eylesin amiiiin ....

5. cagla4277

cagla4277 Aktif Üye

paylaşım için teşekkürler kelebeğimm bende bugünden tezi okucam

6. ASLIMOZUM

ASLIMOZUM Aktif Üye

yer gök dua üzerinedir ellerine sağlık mavi

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

amın kızlar ınş dualarımız kabuul olur allah kabul etsın ınşşşşşşşşşşş

8. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye

bende hergün okuyorum sağol mavi :D:D

9. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

eylul cok etkılı dıyom baskada hıc bısey demıyorum

10. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye

dua üzerine kurulu herşey canım etkilidir tabi inanırım hemde canı gönülden paylaştığın için bizim dualarda sana geiyo bi kısmı haberin ola hahaha

salatı-mecule konusuna benzer içeriklerimiz
  1. dilek salatı

dilek salatı dilek selati cuma günü sabah namazından sonra aşağıdaki duayı kere okursan inşallah ne muradın var ise olurmuş Allahümme salli ala muhammedin mehtelefel melevani ve teakabel asarani kerrerel cedirani ferkani ve belli'g ruhahu ve ervahe ehlibeytihi minnet tahıyyete vesselame ve barik ve sellim aleyhi ve aleyhim tesliman kesiran kesira alıntı
  2. salatı tefriciye duasını okumanın faziletleri! :)

4444 tefriciye duası salati tefriciye salatı fazileti 4444 salatı fazileti duası dinle salatı tefriciye,salatı tefriciye duası,salatı tefriciye duasının faziletleri,salatı tefriciye duası anlamı,salatı tefriciye dinle " Allahumme salli salaten kamileten ve sellim selamen tammen ala seyyidina Muhammedinillezi tanhallu bihi`l-ukadu ve tenfericu bihi`l-kurebu ve tukda bihi`l-havaicu ve...
  3. Salatı Tefriciye 4444 Duası Nasıl Okunur

4444 Duasının Okunuşu Nasıldır Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur Merhaba Sevgili Melek'ler, sitemizde de ara ara dileği olan arkadaşalrımız için okuduğumuz Salatı Tefriciye Duası hakkında bu yazımızda bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz sizlere. İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam...
  4. 4444 Salatı Tefriciye Duası Kaç Günde Okunmalı

4444 Duası Kaç Günde Okunur 4444 Duası Kaç Günde Bitirilmeli Merhaba Sevgili Melek'ler ve Salatı Tefriciye Duası kaç günde okunmalı diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizler için, 4444 Duası kaç günde okunmalı diye bilgiler aktarıyoruz. 4444 Duasını gece gündüz demeden okunabilecek en kısa sürede okuyup tamamlanmalıdır. Kesin bir gün bilgisi yoktur. En kısa sürede bitirmek daha...
  5. salatı tefriciye nasıl okunur melekler ?

Selamlar herkese. Arkadaşilar salatı tefriciye okumak istiyorum ama nasıl okuyacağım, bana okuyan varsa nasıl yaptığını, niyetini, kaç kere okuduğunu, okunuşunu falan yazabilirmi acaba ?
  6. salatı tefriciyeyi abdestsiz okuyabilir miyim

Herkes farklı birşey söylüyor, yine bilse bilse melekler bilir dedim ve size sormak istedim :) Salatı tefriciye abdestsiz okunur mu?
  7. salatı tefriciye

Salatı tefriciye için yardım istiyorum

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. salatı mecule kaç gün okunmalı

,
  2. salavatı mecule okuyanların yorumları

,
  3. salatı mecule

,
  4. salatı mecule arapça yazılışı,
  5. salavatı mecule,