gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Salı Günü Doğanların Özellikleri varmış peki neler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Duyduğum kadarıyla Salı Günü Doğanların Özellikleri varmış böyle şey olur mu demeyin bende dedim ama varmış peki Salı Günü Doğanların Özellikleri nelermiş işte onu bilmiyorum bilen varsa yazsın

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Salı Günü Doğanların Özellikleri Nelerdir

Salı Günü Doğan Kişilerin Özellikleri

Salı günü doğan kişiler daha çok kavgaya ve savaşa yatkın karakterdedirler. Çünkü Salı günlerini Mars yönetir. Mars; sürtüşmeden kaynaklanan olaylara bayılır.Salı günü doğanlar da marsın bu özelliklerini taşırlar.

Haftanın en kritik günü Salı günüdür. savaşlar, kavgalar, gerginlikler hep Mars'ın başının altından çıkar.

Salı Günü Doğanların Özellikleri varmış peki neler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. var...var...var...peki ne var?

var...var...var...peki ne var?

banyo yapasım var... bugecede uyumayasım var...:D yağmurda yürüyesim var.... çok üşüyorum ısınma isteğim var:D
  2. atatürkün pek bilinmeyen özellikleri

atatürkün pek bilinmeyen özellikleri

atatürk hangi özellikleriyle lider olmuştur atatürkhangi özelikleri ile lider olmuştur 1."ATA" LAFINI SEVMEZDİ "Atatürk" lafını ilk kez donemin Türk Dil Kurumu Başkanı bir konuşmasında kullanmış, Mustafa Kemal de çok beğenerek soyadı olarak almıştı.Kendisine "Ata" diye hitap edilmesinden hiç hoşlanmazdı. 2.EN SEVDİĞİ YEMEK Manastır Askeri Lisesi...
  3. Yeni İphone'nun Bazı Özellikleri varmış neler onlar?

Yeni İphone'nun Bazı Özellikleri varmış neler onlar?

Yeni İphone'nun Bazı Özellikleri varmış duyduğum kadarıyla peki o özellikleri nelerdir bu konuda işte bişey duymadım bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum :)
  4. Salı Günü Dizileri 2012 dizileri neler

Salı Günü Dizileri 2012 dizileri neler

Arkadaşlar merhaba ACABA 2012 SALI GÜNü YAZ SEZONU DİZİLERİ NELER Salı Günü Dizileri 2012 dizilerinin isimlerini yazarsanız sevinirim.
  5. Salı Günü duası isteyenler için

Salı Günü duası isteyenler için

Salı Gününün Duası Salı Günü İçin Dua Merhaba Sevgili Melek'ler, Ramazan Ayının başlangıcı olan bu günlerde şimdiden tüm müslüman kardeşlerimize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizlere salı günü için dua paylaşımında bulunuyoruz. Bizden salı günü duası isteyen tüm misafirlerimizi de bu sayfamıza davet ediyoruz. Sayısız hamd, Âlemlerin Rabbi ALLAH'adır. Kudretiyle bütün...

Sayfayı Paylaş