gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

salı günün duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

salı duası uzaklaştırma duası salı günü uzaklaştırmak için dua düşmanı uzaklaştırma [​IMG] Rahmân, Rahîm Allah’ın Adıyla.

Övgü Allah’a mahsustur. Övgü Allah’a uygundur. Nitekim Allah sonsuz hamda layıktır. Nefsimin şerrinden O’na sığınıyorum. “Nefis sürekli fenalığı emreder; Rabbimin acıyıp koruduğu başka”[1]. Günahıma günah ekleyen şeytanın şerrinden Allah’a sığınıyorum. Her günahkâr zorbadan, zalim sultandan ve güçlü düşmandan O’na sığınıyorum.

Allah’ım! Beni kendi ordundan kıl; çünkü senin ordun galiptir. Beni kendi grubundan kıl; gerçekten senin grubun kurtuluşa erendir. Beni kendi dostlarından kabul et; gerçekten senin dostların için ne bir korku var ve ne de onlar üzülürler.

Allah’ım! Dinimi ıslah eyle; çünkü işlerimin ve durumumun bozulmasını önleyen dinimdir. Ahiretimi ıslah eyle; çünkü orası benim ebedi menzilim ve kötülerden kaçıp sığındığım yerdir. Ömrümü hayır işleri fazlasıyla yapmağa vesile kıl. Ölümümü kötülüklerden kurtuluşa sebep eyle. Allah’ım, peygamberlerinin sonuncusu olan ve onların sayısını tamamlayan Muhammed’e ve onun Ehl-i Beyt’ine ve seçkin ashabına özel rahmetinle rahmet eyle ve bana bu salı gününde üç bağışta bulun: Bu günde bağışlamadığın hiçbir günahımı, gidermediğin hiçbir hüznümü ve uzaklaştırmadığın hiçbir düşmanımı bırakma.

Gök ve yerin Rabbinin ismiyle ve isimlerin en güzeli olan Allah’ın ismiyle, evveli O’nun gazabı olan her türlü kötülüğü kendimden uzaklaştırmak istiyorum ve evveli O’nun rızası olan her türlü güzelliği kendime çekmek istiyorum. Ey kerem ve ihsan sahibi (Allah); işimi mağfiretinle sonuçlandır.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: salı günün duası
    emeğine sağlık

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

dua

arkadaşlar sürekli değişik dualar okumanın çok faydasını gördüm.geceleri tespih çekiyorum.rabbim iyi kullarını bu dünyada iyi yerlere yerleştireceğini bir ayette açıklıyor.o yüzden ben önce insaların iyi yönlerini hatırlayıp ondan sonra yargılıyorum.yada böyle yapmaya çalışıyorum.dokuz aydır hayatım değişti.artık daha iyimserim.tafsiye ederim.

salı günün duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cuma günün duası

cuma günün duası

cuma duası cuma günün duası duaları duaları resimli Rahmân, Rahîm Allah’ın Adıyla. Övgü Allah’a mahsustur; alemi var etmeden, diriltmeden önce varolan en ilk ve her şey helak olduktan sonra var olacak en son O’dur. O kendisini ananları unutmayan bilgi sahibidir. O şükrünü yerine getirenlere nimetlerini azaltmaz. Kendisini çağıranı mahrum etmez ve kendisine ümit...
  2. günün duası

günün duası

günaydın duası günaydın duaları günaydin duasi
  3. Günün Şükür Duası hadisi

Günün Şükür Duası hadisi

ya celil etme zelil gönder delil ALLAH' ım öğrendiğim şeyi bana faydalandır.Faydalanacağım şeyi bana öğret ilmimi arttır. her halimde allaha hamdolsun ( hadis-i şerif)
  4. Günün duası ayırma duası var mı

Günün duası ayırma duası var mı

Melekler sizlerle bugünün duasını paylaşmak istedim hadi hep birlikte amin diyelim Allah'ım! Bizi lutfundan ayırma!Bizi mağfiretinden ayırma!Bizi cehenem ateşinden koru!
  5. Salı Günü duası isteyenler için

Salı Günü duası isteyenler için

Salı Gününün Duası Salı Günü İçin Dua Merhaba Sevgili Melek'ler, Ramazan Ayının başlangıcı olan bu günlerde şimdiden tüm müslüman kardeşlerimize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizlere salı günü için dua paylaşımında bulunuyoruz. Bizden salı günü duası isteyen tüm misafirlerimizi de bu sayfamıza davet ediyoruz. Sayısız hamd, Âlemlerin Rabbi ALLAH'adır. Kudretiyle bütün...

Sayfayı Paylaş