gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Salim Işıklı Bu Vatanın Oğluyum 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

salim ışıklı bu vatanın oğluyum SANATÇI ADI : Salim Işıklı Ismi
    ALBÜM ADI : Bu Vatanın Oğluyum

YIL : 2007

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

1. Bu Vatanın Oğluyum
    2. Samsun Kızları
    3. Yeşil Karadeniz
    4. Bindim Sarı Kayığa
    5. Ne Mutlu Türküm Diyene
    6. Ne Öptüm Ne Dişledim
    7. Mavimsin Karadeniz
    8. Sana Gönlümü Vermiştim
    9. Neden Birtanem
    10. Yavru Kuşum
    11. Yandırdın Beni
    12. O Gönlümün Yıldızı
    13. Sivas Üstü

Salim Işıklı Bu Vatanın Oğluyum 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salsa

Salsa

Salsa'yı tarif etmek kolay değildir. Salsa'yı kimler buldu? Küba'lılar mı, yoksa Porto Riko'lular mı? Gerçekte Salsa, birçok Latin ve Afro-Caribbean danslarının birleşimidir. Herbiri, Salsa'nın gelişiminde önemli rol oynamışlardır. Küba'ya, Salsa'nın orijini ve ortaya çıkışının temellerini atması bakımından hakkını verdikten sonra söylemeliyiz ki, Salsa sadece Küba'nın dansı değildir....
  2. salsa dansının tarihi ve geçmişten bu güne salsa dansı

salsa dansının tarihi ve geçmişten bu güne salsa dansı

salsa hangi ülkenin dansı salsa dansı hangi ülkenin ülkeye ait nerenin bana göre salsa danslar arasında en seçkin kaliteli olanıdır :):) belkide ablamın da salsacı olduğundan öyle düşünüyorum ama cidden salsa kaliteli bir dans izlemek çok zevk veriyor bana :):) şimdi sizin için salsa hakkında toparladığım detaylı bilgiler buyrun salsa tarihi :):) Birçok popüler müzikte olduğu gibi, salsa da...
  3. 2009 yazında bu gözlükler moda

2009 yazında bu gözlükler moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

Ramiz - Bitmez Bu Sevda 2009

ramiz bitmez bu sevda 2007 yılında Cem Özkan prodüktörlüğünde albüm çalışmalarına başlayan Ramiz, düşünlerindeki soundu bulmak için uzun bir süre Soundcheck deneme kayıtları yaptı. Müzisyen arkadaşları Bora Uzer’den de fikirler alarak çalışmalarına devam eden Ramiz seksenin üzerinde demo kayıtlarından sonra istediği soundu buldu. 2008 Kasım ayın da albüm kayıtlarına başlayan Ramiz için, Rap...

Sayfayı Paylaş