gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

salla şaplat şıklat oyunu

Konu, 'parmak oyunları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şaplat parmak oyunu şaplat parmak oyunları sözleri salla salla salla (eller aşağıya doğru sallanır) şaplat şaplat şaplat (eller şaplatılır)
    şıklat şıklat şıklat ( eller şıklatılır)
    çevir çevir çevir (eller döndürülür)
    uslu çocuk ol kolları bağla

salla şaplat şıklat oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salsa

Salsa

Salsa'yı tarif etmek kolay değildir. Salsa'yı kimler buldu? Küba'lılar mı, yoksa Porto Riko'lular mı? Gerçekte Salsa, birçok Latin ve Afro-Caribbean danslarının birleşimidir. Herbiri, Salsa'nın gelişiminde önemli rol oynamışlardır. Küba'ya, Salsa'nın orijini ve ortaya çıkışının temellerini atması bakımından hakkını verdikten sonra söylemeliyiz ki, Salsa sadece Küba'nın dansı değildir....
  2. Oyun

Oyun

Gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dince eksikliğe; Tavla oyunu istihza ve muhalefete, bazen tavla oynamak şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye, Yazı-tura oyunu delillere, Yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya, Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya, Ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız...
  3. Oy

Oy

Rüyada oy pusulası görmek, iki şıktan birisinin tercih edilmesi gerektiğine işarettir. Rüyada oy pusulası görmek, iki seçenek arasında kaldığınıza, birisinin tercih edilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada herhangi bir seçim için bir sandir rey pusulasi attigini görmek ailesi tarafindan kendisinden istenen bir seyi yerine getirmege çalisacagina, çocuklarinin isteklerini yapmaya gayret edecegine...
  4. Hakan Peker - Salına Salına

Hakan Peker - Salına Salına

Yanlış anlama sakın Nerede gördün Ne zaman sevdin beni Pardon tanıyamadım Hangi bahardı Ne zamandı Düşme benim peşime Her peşime düşen Birşeyler aldı benden Git hadi işine Her aşığım diyen hep masaldı Gecemi gündüzümü Karıştırır oldum Kim anlar şu halimden Delimisin derdin ne Derdin ne benimle Benim derdim kendimle Salına salına Gelme yanıma Daha kimsin nesin Anlayamadım Hele yüzünü gözünü Aç...
  5. elleri şıklat şıklat oyunu

elleri şıklat şıklat oyunu

şıklat şıklat elleri sıklat elleri şaklat şaklat şaklat arkana yaslan elleri koynuna koy agzının fermuarını cek ögretmenini dinle (anneni dinle) hikaye öncesinde soylenince güzel oluyor tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş