gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sallama Yeni Rakı

Konu, 'Komik Resimler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sallama Yeni Rakı
    :huhe::hhh: emegıne saglık

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Bu Muhteşemdi işte :D:D:D:D

Sallama Yeni Rakı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rakı

Rakı

Bakınız; İçki İçmek.Rüyada içkili bir zevk alemi, çok ağır bir hastalıkla yorumlanır. Rüyada içkili bir yerde içmek, eğlenmek , çok ağır bir hastalık demektir. Haram olarak yorumdur. Rüyada raki içerek sarhos oldugunuzu görmek iyi degildir. Bir dükkandan raki satin aldiginizi görmek, yakinda bir hastaliga yakalanacaginizi fakat kisa zamanda iyileseceginizi gösterir. Rakinin dökülmesi hayra...
  2. Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım

Yeni Rakı - Dillerde Eski Bir Şarkı, Kadehlerde Yeni Rakı (2008) Albüm Tanıtım

yeni rakı albüm yeni rakı albümleri albümü raki album şarkıları Albümdeki Parçalar 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul’un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet Bir Gün...
  3. Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

rakı müzikleri fasıl müzikleri yeni rakı raki müziği rakinin müziği CD_I 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul'un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet...
  4. Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine'de 6,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Amerikan Ulusal Jeofizik Enstitüsünden yapılan açıklamada, kıyı kenti Wewak açıklarında deniz dibinden 10 kilometre derinlikte oluşan depremin ilk belirlemelere göre can ya da mal kaybına yol açmadığı bildirildi. Açıklamada, depremin ardından tsunami beklenmediği de ifade edildi.
  5. Yeni sallama çaylar.

Yeni sallama çaylar.

Gelin sallama çaylar burda:laugh::laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş