gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Salon dekorasyonu yapacak meleklere fikir olsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Salon dekorasyon örnekleri Dekoratif salon resimleri
    Evimin her köşesi gibi salonumda severek dekore etim ve çok içime sindi. Orta sehpa modellerini kullanmadım. Japon fon perde kullandım. Bu salon modelleri de en az benim salonum kadar hoş:)

Salon dekorasyonu yapacak meleklere fikir olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek odası dekorasyonu yapacak meleklerin dikkatine

Bebek odası dekorasyonu yapacak meleklerin dikkatine

Bebek odası dekorasyonu Bebek odası dekore ederken bilinmesi gerekenler Hamile olan arkadaşlarımdan görüyorum ki insan doğmamışta olsa çocuğu için çok özeniyor. O kadar tatlı ciciler alıyorlar ki. Bir arkadaşım bebek battaniyesi örmüş, çok beğendim. en son bebek odasını dekore ediyorlardı. Sizde bu aşamaya geldiyseniz bu yazı size yol gösterecek meleklerim. İşte rengarenk bebek odaları için...
  2. Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Meleklere beyaz ev dekorasyon fikirleri

Beyaz ev dekorasyonu Beyaz dekorasyon örnekleri Beyaz rengi çok severim. Saflığın, zerafetin simgesidir benim için. Bembeyaz evleri gördüğümde çok beğeniyorum. Ev dekorasyonuna çok yakışıyor masum beyaz. Ama beyazın turkuaz ve toz pembe ile kombini yapılmış evleri daha çok beğeniyorum. Bu beyaz ağırlıklı dekore edilmiş evleri siz meleklerin beğenisine sunuyorum.
  3. Klasik Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Klasik Salon Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Klasik dekorasyon modeli birçok kişinin en çok tercih ettiği ve kullandığı oda dekorasyonu modelleri arasında yer almaktadır. Klasik tarz bir dekorasyonu salonlarınızda kullanmayı planlayanlar arasında iseniz 2016 sezonu için öncelikle aşağıya eklediğim 2016 salon dekorasyonu modellerini anımsatan dekorasyon örneklerinin bir araya geldiği resim galerime şöyle bir göz atın derim. Klasik...
  4. 2016 salon dekorasyon fikirleri

2016 salon dekorasyon fikirleri

2016 salon dekorasyonları yeni gelin evleri için en önemli dekorasyon önerileri arasında kendini göstermektedir. Ön plana çıkan salon takımı model incelemesinde bulunarak 2016 yılında en moda görünümlü salonlar için evlerinizde yer açıcı bir harekette bulunabilirsiniz. Josephin koltuk modelleri, zebra perde, stor perde ya da fon perde modelleri, tv üniteleri, duvar niş modelleri, dekoratif...
  5. 2016 salon dekorasyon fikirleri

2016 salon dekorasyon fikirleri

Salonlarımız en önemli yaşam alanlarımız çerçevesinde kendini göstermektedir. Salonlarınızda geçirdiğiniz zaman dilimlerini düşündüğünüz zaman bu oda dekorasyonuna her odadan daha çok önem vermeniz gerekliliğine karar verirsiniz. Salonlarınızda geçirdiğiniz zamanı daha anlamlı kılmak için kendinizi enerjik ve pozitif hissedeceğiniz renkler ve ferahlığı sunacak açık tonların hakim olduğu...

Sayfayı Paylaş