gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Salon mu Banyo mu?

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

2012 Banyo dekorasyon modelleri Banyo dekorasyon örnekleri

O kadar modern ve şık tasarımlar var ki görünce hayran kalmamak elde değil. Bu seçkin zevklerin tercihi özel tasarım banyoları görünce de çok beğendim. Ama sanırım ben bunları kullanmaya kıyamam:) Sizce de salon kadar şık olmamış mı bu banyo modelleri ?

Salon mu Banyo mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde güzellik salonu mu var?!!!!

Evde güzellik salonu mu var?!!!!

melekler mekanı güzellik salonu melekler mekanı güzellik merkezi Tepeden tırnağa güzel bir kadın olmak hiç de zor değil. Kendinize ayıracağınz birkaç extra dakika ve her kadının bilmesi gereken minik sırlar ile güzelliğinize güzellik katın... Saçlarınızı düzenleyin Eliniz için kullandığınız, nemlendiricilerden biraz saçınıza sürerseniz uçuşan ve elektiriklenen saçlarınızı yatıştırmış...
  2. Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir biliyor musunuz

Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar ben gusül abdesti konusunda tam olarak bilgi sahibi değilim etrafımda ki arkadaşlarıma soruyorum doğrusunu söylemek gerekirse herkes farklı bir şey diyor sanırsam kimse doğru olanı bilmiyor. Acaba Gusül Abdesti Alırken Banyoya Hangi Ayakla Girilir siz biliyorsanız bana yazar mısınız?
  3. Çarşamba Günü Banyo Yapılırmı biliyor musunuz

Çarşamba Günü Banyo Yapılırmı biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Çarşamba Günü Banyo Yapılır mı bu konuda bilginiz varsa bana yazın lütfen
  4. Banyo mu kütüphane mi?

Banyo mu kütüphane mi?

Banyo dekorasyonu Kütüphane örneği Kütüphane modeli arıyanlar için bu kütüphane banyo dekorasyonu fikir verebilir. Banydaki tüm duvarlar litaplıkla donatılmış. Banyo mu kütüphaemi ayırt etmek oldukça zor.
  5. Banyo mu salon mu?

Banyo mu salon mu?

lüks banyo dekorasyonu şık banyolar Salon gibi dekore edilmiş banyo dekorasyonunu ben biraz abartılı bulsam da mutlaka beğenen kişilerde olacaktır. Balon perde ve dekoratif objeler kulanılarak dekore edilmiş şık banyo örneği her daim şıklığı sevenler için tasarlanmış.

Sayfayı Paylaş