gebe
  1. berna703

berna703 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

salon takımı istermisiniz

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında berna703 tarafından paylaşıldı.

ARKADAŞLAR BUNLAR SİPARİŞ ÜZERİNE YAPTIGIM TAKIMLARDAN BİR KAÇ ÖRNEK SİZLERDE BEGENİR DÜŞÜNÜRSENİZ İSTEDİĞİNİZ RENKLERDE VE SAYIDA YAPIYORUM [​IMG]

salon takımı istermisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pul işi salon takımı

pul işi salon takımı

tutkallı oda takımı pul işi nasıl yapılır pul işi salon takımı salon yapımı yazıları pul işinden salon takımı 1 adet şementabla=35ytl 1adet fiskos=30ytl 1 adet sehpa=10ytl 12 parça örtü=3ytl (tek parça) dir. ayrıca tam takım fiyatı=100ytldir.ulaşım masrafı müşteriye aittir, not: sipariş üzerine her türlü renk yapılır. örneğin;altın yaldız vb...
  2. Boncuklardan Salon takımı

Boncuklardan Salon takımı

boncuktan salon takımı boncuk işi, oda takımı, peçeteleri ve şömen tablosu, yapılışı, malzemeleri , nelerdir, hakkında bilgiyi buradan alabilirsiniz Meleklerim boncuktan yapılan oda takım parcasını anlatıoyorum sizlere.. Salon takımının vitrin içine serilecek parçası. 1. aşama: 11 tane boncuk diziyoruz ve resimdeki gibi bir yuvarlak oluşturuyoruz. 2.aşama: boncuklarımızı 1 boru 3...
  3. Salon Takımı Modelleri

Salon Takımı Modelleri

Merhaba kızlar salonumu yenilemek istiyorum bana Salon Takımı Modelleri önerilerinizi bekliyorum.
  4. salon takımı almalımıyım

salon takımı almalımıyım

merhaba hanımlar nişanlı bir genç kızım yakında nişanlımla evlenecez inşallah ve şu günlerde eşya seçimine başladık. Ben salon takımı istiyorum ama nişanlım buna gerek olmadığını ayrı bir salon yapmamıza gerek olmadığını söylüyor ama ben şöyle şık klasik bir salon takımı hayal ediyorum. oda bana arada bir kullanacağımız bir salon için bir ton para vermeye gerek olmadığını ve başka...

Sayfayı Paylaş