gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Salon takımı modelerine bir göz atın meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Salon takım modelleri Sehpa örtü modelleri

Çeyiz alma ve yerleştirme sürecimizde annemle çok takıştığımız konulardan biriydi dantel mevzusu. Aslında annemede hak vermiyor değilim benim ortaokula gittiğim dönemlerde başlamıştı örmeye. Koca dolap dolusu dantelim olmuş oldu böylelikle. Bir sürü de dantelli havlu kenarı yapmış. Ama artık dantelin modası pek kalmadı. O yüzden bende o dantelleri örtmek istemedim. Annem boş olmaz mobilyaların üstü diye tutturunca tüllü boncuklu salon takımı alıp serdim de ikna oldu. İşte meleklerim ben krizi böyle atlattım. Sizde benzer bir durumu yaşıyorsanız ya da salon takımı almak istiyorsanız evim.net te satışan çıkan bu salon takımlarına bir göz atın derim.

Salon takımı modelerine bir göz atın meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Istanbullu melekler bi göz atin!!!

Istanbullu melekler bi göz atin!!!

Isviçreden selamlar! Bu yil nisan ayinda evleniyorum ve buralarda dogru duzgun gelinlikci olmadigi icin (fiyatlar cook pahali) Istanbula ucak biletimi aldim. Gelinligimi almak icin bi hafta sürem var ve zaman kaybetmek istemiyorum. Gelinlikcilerin yogun oldugu yerleri biliyomusunuz??? (mumkunse avrupa yakasinda olsun) Simdiden tesekkurler!!
  2. Doğtaş Carlino Salon Takımı İndirimde ( Meleklerimize Özel )

Doğtaş Carlino Salon Takımı İndirimde ( Meleklerimize Özel )

doğtaş carlino Tabiki size özel derken anlaşma sağlamış değiliz. Ama haberi taa ayaklarınıza kadar, ayak olmadı dimi :D:D Gözlerinize ve evlerinize kadar getiriyoruz. Mobideko.Com Sizler için araştırdı. Doğtaş Carlino Salon Takımı İndirimde Bu ürünle ilgili tüm ayrıntılar ve fiyat bilgileri için TIKLA
  3. 2012 boncuklu salon takımı örnekleri meleklere özel

2012 boncuklu salon takımı örnekleri meleklere özel

boncuklu salon takımı örnekleri boncuk işi salon takımı nasıl yapılır 2012 salon takımı örnekleri modelleri burada arkadaşlar. 2012 Dantel modelleri arasından sizlere boncuklu salon takımı örnekleri modellerini sunuyoruz Melek'ler. Her ne kadar günümüzde pek tercih ediliyor olmasada, dantel modelleri ki özelliklede dantel salon takımı modelleri çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi hala. Boncuk işi...
  4. Ev'lenmeden Önce Mutlaka Göz Atın Melekler.....

Ev'lenmeden Önce Mutlaka Göz Atın Melekler.....

Ev'leceklere Öneriler Ev'leceklerin Dikkatine Hem evleniyor hemde ev'leniyor musunuz ...:) İşte mutlaka okunması gereken öneriler paylaşıyorum sizlerle....Bu öneriler işlerinizi kolaylaştıracak emin olun...Hadi bakalım yeni gelin adayları kayınvalideden anneden yardım almadan eşinizle iyi işler başarın ...:)Evlenecek meleklerimize daha başka tavsiyelerimiz de var... Yeni Ev'leneceklere...
  5. Salon takımı almadan önce okuyun meleklerim

Salon takımı almadan önce okuyun meleklerim

Salon dizaynı Salon koltuğu için öneriler eğer evinizi dekore edecekseniz ve salon takımı almayı düşünüyorsanız bu önerilere göz atın meleklerim. İşte salon dekorasyonu için mobilya seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar meleklerim. Salon Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Hususlar Salonunuza alacağınız mobilyanız (koltuk takımı-yemek odası-duvar ünitesi vb.)...

Sayfayı Paylaş