gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şalvar Pantalon ve Kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

erkek şalvar pantolon dar paça pantolon kombinleri şalvar kombinleri dar paça Bayanlar arasında çok moda olan şalvar pantalonlar

2. axigirl

axigirl Forum Okuru

5. cok begendim payLAsim icin TesekkurLer

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bu güzell[​IMG]

Şalvar Pantalon ve Kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pantolon ve Şalvar

Pantolon ve Şalvar

Rüyada görülen salvar, rüya sahibinin erisecegi maneviyata isarettir. Rüyada görülen salvar, bir kadindir. Bundan dolayi yen bir salvari oldugunu gören kimse, bir kadinla evlenir. Bazi tabirciler, yeni salvar, rüyada onu giyen kimsenin namusunu haramdan korumasidir, dediler. Rüyada salvarinin çözülmüs oldugunu gören kimsenin, hanimi erkeklerden utanmaz. Bazi tabirciler de bunun aksine tabir...
  2. Şalvar

Şalvar

rumeli şalvar modelleri kalıpları rumeli şalvarları modelleri kalıbı Evlenmeye, Şalvarının çözüldüğünü görmek, eşinin iffetli olmasına; şalvarda yaşlık görmek eşinin hamile kalmasına, Şalvarına pislemek eşine gücenmeye, Şalvarı tersinden giymek eşiyle uygunsuz ilişkiye, Şalvar hediye edilmesi üzüntü ve kederin gitmesine ddelalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Don.)Rüyada şalvar, herkes için izdivaç...
  3. Şalvar Pantalon modelleri

Şalvar Pantalon modelleri

şalvar pantolon modelleri şalvar modelleri erkek pantolon erkek
  4. Dar paça pantalon ve kombinasyonları

Dar paça pantalon ve kombinasyonları

pantolon kombinasyonları kot pantolon kombinasyonları kot kombinleri dar paça kombinleri dar Dar paça pantalonlar pek benim tarzım değildir ama eğer uygun kıyafetlerle kombin yapılırsa gerçekten çok şık durabiliyor :) Sizde dar paça pantalon seviyorsanız bu kombinler hoşunuza gidicektir :tik:
  5. Klasik ve spor pantalon modelleri..

Klasik ve spor pantalon modelleri..

spor pantolon modelleri erkek klasik pantolon modelleri bayan spor erkek Etekle rahat edermiyorum pantolonu tercih ediyorum diyorsanız spor ve klasik pantalon modelleri burda ...

Sayfayı Paylaş