gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

salyangoz karşıya geçerken nasıl uzanıyor

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: salyangoz karşıya geçerken nasıl uzanıyor
    ayyy aslında cok güzel bişey yaaa
    tskler adminim paylasım için

salyangoz karşıya geçerken nasıl uzanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Piliç Karşıdan Karşıya Niçin Geçer?

Piliç Karşıdan Karşıya Niçin Geçer?

Evet arkadaşlarım şimdi birazdan az sonra sizlere piliç karşıdan karşıya neden geçer sorusuna dünyaca ünlü düşünürlerin kişilerin verdiği cevapları veriyoruz. Acaba bunlardan hangisi size daha uygun :D RENE DESCARTES: Yolun öbür tarafına geçmek için. EFLATUN: Iyiliği için. Gerçek, öteki taraftadır. ARISTOTELES Karşıdan karşıya geçmek pilicin doğasıdır. KARL MARX Tarihsel olarak...
  2. Karşıdan Karşıya Geçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Karşıdan Karşıya Geçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Karşıdan Karşıya Geçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz arkadaşlar, bu konuda bilgisi olan banada bilgi versin ki çocuğuma bu konuyu detaylı bir şekilde anlatayım :S
  3. Saçkıran Nasıl Geçer

Saçkıran Nasıl Geçer

Saçkıran Nasıl Geçer lütfgen yardım edin saçlarımı kaybediyorum kel kalmaktan korkuyorum:S
  4. açıköğretim lisesine nasıl geçerim ?

açıköğretim lisesine nasıl geçerim ?

Açık öğretim lisesine geçiş yapmak istiyorum. Bu konuda bana bilgi verebilir misniz ?
  5. DİRSEK KARARMASI NASIL GEÇER?

DİRSEK KARARMASI NASIL GEÇER?

dirsek kararması nedir,dirsek kararması nasıl geçer,dirsek kararmasına ne iyi gelir,dirsek kararmasının tedavisi hakkında bilgiler Dirseklerin güneşe daha fazla maruz kalması ve bu bölgede temastan dolayı ölü hücrelerin birikimi nedeni ile dirsekler vücudun diğer bölgelerine göre daha fazla kararma eğilimindedir. Koyu renkli dirseklerin üstesinden gelmek için yapabileceğiniz kolay...

Sayfayı Paylaş