gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Salyangoz Kreminin Ciltte ki Etkileri Neler?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

salyangoz kremi, etkileri, faydaları, özellikleri, yararları, nelerdir, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz [​IMG]

Sevgili melekler,
    Salyangoz kremini duymuşsunuzdur.İnternetten,aktarlarda ,eczanelerde gözünüze çarpmıştır.Adı tuhaf gelse de faydası olduğu kesin.Peki nedir bu kremin içeriği,faydaları öğrenelim:

Anti-aging (ciltte yaşlanmayı geciktirici etki) Sivilcelerin neden olduğu izler Çatlak izleri Doğum sonrası cilt çatlakları Kuru ciltteki prüzler Yara izleri Traş sonrası kabarıklıkların giderilmesinde etkilidir.Ayrıca daha canlı daha pürüzsüz ve daha yumuşak bir cilde kavuşmak isteyenler için mükkemmel bir kremdir.

Salyangoz Salgı Özlü Krem İçeriğinde bulunan önemli maddeler: Allantoin – Cildin yenilenmesine yardımcı olur. Elastin – Cildin esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Vitaminler – Cildin canlanmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Kolajen – Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Glikolik Asit – Ölü cildin atılmasına yardımcı olur.

2. Pilli Bebek

Pilli Bebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ee kullanan varmı peki aranızda bunu varsa soyleyın bende almak ıstıorum ama once kullananlardan onerı duymak ıstıorum varsa soyleyın lutfen...

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ben bir süredir kullanıyorum, cildi pamuk gibi yapıyor,şimdilik onu söyleyebilirim :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben alalı daha 2 gün oldu bende çok az sivilce çıkardı ama uzun zamandır sıkıntı yaşadım ve yanaklarımda sivilceler çıktı bu kremi bir yerde duymuştum aldım daha iki gün olmasına rağmen faydasını gördüm şimdiden gözle görülür bir değişim var. yalnız temizlenmiş cilde uygulanması gerekiyormuş ben önce dove sabunla yüzümü yıkayıp sonra yatmadan önce sürüyorum belkide dove ile yüzümü yıkadığım içinde düzelme olmuş olabilir , cildime genel olarak baktığımda salyangoz kreminin etkisini gerçekten gördüm kısa zamanda bile

Salyangoz Kreminin Ciltte ki Etkileri Neler? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lazer ışını nedir; ciltte nasıl bir etki yaratır?

Lazer ışını nedir; ciltte nasıl bir etki yaratır?

Lazer ışını nedir; ciltte nasıl bir etki yaratır? “Light Amlification by Stimulated Emmition of Radiation” kısaca lazer (laser) ışını, bildiğimiz ışıktan farklı olarak ışığın tek dalga boyunda düz bir demet halinde yayılmasıdır. Lazer ışını doku üzerine düştüğünde dokunun özelliklerine bağlı olarak üç farklı olay gerçekleşmektedir. 1. Yansıma: Yansıyan ışık çarptığı yere enerji bırakmaz....
  2. meyva asitlerinin ciltteki etkileri

meyva asitlerinin ciltteki etkileri

Elma, limon, papaya, şeker kamışı ya da şarapta meyve asidi bulunuyor. Meyve asidini ya doğadan almak ya da laboratuvar ortamında oluşturmak mümkün. Asidin en küçük molekülleri şeker kamışında bulunuyor (glikolasitler), bu yüzden cildin meyve asitlerini emmesi de zor olmuyor. Bilim adamları meyve asitlerinin (Alfa Hidroksi Asitleri, kısa*ca AHA) cildin hastalık derecesinde ürettiği kepekler...
  3. Kremler ve Cilt Kuruması

Kremler ve Cilt Kuruması

cilt bakımı - cilt kuruması - kremlerin cilde faydaları Kremler cildin kurumasina karsi köklü bir çözüm getiremezler amabazi özel kremler cildi çok etkili olarak koruyabilirler. Cildin kurumasi hepimizin bildigi bir terimdir. Rüzgara kuruluga günese pislige karsi korunmasiz bir cilt hizla sagligini bozan bu dogal sonuca ugrar. Saydam tabaka hücreleri sularini kaybederek kurur. Kremlerin...
  4. Sigaranın cilt üzerinde ki olumsuz etkileri

Sigaranın cilt üzerinde ki olumsuz etkileri

sigara cildi bozarmı sigaranın cilt üzerindeki etkileri Ne yazık ki bende sigara tiryakileri arasındayım diyor ve sigaranın cilt üzerinde ki olumsuz etkilerini, benim gibi tiryaki olan Melek'lerimizin ve bizi ziyaret eden misafirlerimizin bilgisine sunuyorum. Cildinizde akne, sivilce, kuruluk, kızarıklık gibi sorunlar yaşıyor, bakım yapmanıza rağmen başarılı sonuç alamıyorsanız; sebebi...
  5. Cilt Lekelerine Karşı Krem Önerisi

Cilt Lekelerine Karşı Krem Önerisi

Cilt Lekeleri İçin Krem Cilt Lekelerine Karşı Krem Önerisi Merhaba Sevgili Melek'ler ve basşı cildinde ki lekelerle dertte olan tüm ziyaretçi arkadaşlar, az önce lekeli ciltler için limon maskesi önerisinde bulunmuştuk. Şimdi ise yine cilt lekeleri için krem önerileri sunuyor ve sizleri ilgili bilgilerle başbaşa bırakıyoruz. Cilt Lekelerine Krem Porselen Gibi Bir Cilt İçin Bir tatlı...

Sayfayı Paylaş